Prośba o ocenę czy w ogóle warto jechać

Pytania osób nie posiadających jeszcze CB750.
Pisanie bez rejestracji wymaga akceptacji moderatora.
Matt

Prośba o ocenę czy w ogóle warto jechać

Postautor: Matt » 02 sie 2018, 22:53

Witam,
mam prośbę do Szanownego Grona o ocenę wstępną czy warto jechać w ogóle i to oglądać:
https://www.otomoto.pl/oferta/honda-cb- ... AECdK.html

Szczerze przyznam się, że jestem laikiem, jeśli pojadę to niestety pewnie nie z mechanikiem, ale z kolegą, który od lat sam wiele rzeczy dłubie w swoich sprzętach. Poczytałem poradniki na co patrzeć, ale "na słuch" to już pewnie będzie ciężko.
A może jest ktoś na forum z tych okolic i mógłby się wybrać na bardziej profesjonalne oględziny (oczywiście nie za "Bóg zapłać" :P ) ??

Pozdrawiam
Matt

Awatar użytkownika
KLOSZ
Mr. Kamizelka
Posty: 6172
Rejestracja: 07 sie 2007, 18:27
Motocykl: BuBu Er 1150 GiejeS
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Prośba o ocenę czy w ogóle warto jechać

Postautor: KLOSZ » 02 sie 2018, 23:39

Czolem.
Cena do mocnej negocjacji, ale bym ja obejrzal. Widac, ze lezala na prawej stronie. Brakuje ciezarka kierownicy przy rollgazie, ale to nie problem. Jesli serducho pracuje jak trzeba i prosto jedzie, to warto ja obmacac moim zdaniem.
Zdrowko
KLOSZ
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Cytaty na dziś i jutro:
"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - ® KLOSZ ™
"To co widzisz to też jest patologia, tylko trochę inna niż Twoja..." - tez ® KLOSZ ™
Było: Pony 50, 2 x CBSF, FJR, Trampek, a jest GiejeS :)

Awatar użytkownika
Hondafan
stary Seveniarz
Posty: 254
Rejestracja: 20 lip 2017, 13:21
Motocykl: CB 750 SF
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Prośba o ocenę czy w ogóle warto jechać

Postautor: Hondafan » 05 sie 2018, 21:02

ano leżała...ale która nie leżała...kwestia jak pozostała zrobiona...podnóżek z prawej też nie jest kpl :P...ale za to jaki ładny kolor na zdjęciach :)...moim skromnym zdaniem cena jest mocno do negocjacji, tak mocno, że handlarz raczej nie spuści...ma zero doposażenia, a w tej cenie można spokojnie znaleźć egz. też pewnie, że po leżakowaniu ale bdb zrobiony i z wyposażeniem...
Klasyczny TS i :calus_dupa:

coliniak
mlody Seveniarz
mlody Seveniarz
Posty: 162
Rejestracja: 25 wrz 2006, 15:44
Lokalizacja: Naklo nad Notecia
Kontakt:

Re: Prośba o ocenę czy w ogóle warto jechać

Postautor: coliniak » 28 sie 2018, 21:49

Ładny kolorek,,, wspomnienia wracaja, moja taka była,,potem w łapska :) Luto poszła i dalej....

skąd Matt jesteś? Jak daleko nie masz to leć i oglądaj. BTW seveny w dobrym stanie trzymaja naprawde cene za nasza zachodnią granicą,,czasem nawet 2k Euro i to egzemplarze pzred liftem :)
Failure is not an option...
ex Red Onion 00' ...V-strom DL1000, CBF1000, Xtourer 1200 :),,,, Junak 57', WSK 125 74', Rebel 125 98'


Wróć do „100 pytań do...”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości