KIJ W MROWISKO

Pytania osób nie posiadających jeszcze CB750.
Pisanie bez rejestracji wymaga akceptacji moderatora.
GUSTLIK

KIJ W MROWISKO

Postautor: GUSTLIK » 11 lut 2007, 18:53

Witam wszystkich czytam i czytam i widzę ze coraz wiecej ludzi z tego forum chce zmienić sprzęt ,niewiem czy na wiekszy czy mocnieszy lub innej marki ,ale takie ruchy rozwalają forum o tym fajnym motorzę .Wiem ze wielu zmienających sprzet już się nałatało ta marka , ale na swój wiek(41 alt) to mi ta marka bardzo leży jest to fajana maszyna z pod japońskiej łapki.Proponuję może zeby potęcjalne oferty sprzedarzy były zamieszczane na servisach aukcyjnych a nie na tym fajnym forum ,brawo dla admin za deklarację na temat zminay sprzętu ,jestem za -to jest kultowy motor jak na marke Hondy .Piszę tę słowa bo wiem ze jest jeszcze wielu zapaleniców dla tej marki ,już parę motocykli załiczłlem i nie jestem burakiem z pierwszwj łapanki .Przyznam ze wiele waszych uwaq z zakresu esploatacji tego motocykla pomogło mi w obsłudze tej maszyny ----dziekuję i dalej obserwóję waszę forum ---mam nadzieję zę jeszcz zaczerpę garsć info o tym motorzę ---GUSTLIK

Wojtas
Nekromanta
Posty: 1031
Rejestracja: 11 maja 2005, 15:51
Motocykl: YAMAHA XV 1700 ROAD STAR
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: Wojtas » 11 lut 2007, 19:28

A tyle było pisane o tolerancji... i co? ehhhh... :P :wink:
"Najgorszy jest zawsze koniec miesiąca, najbardziej ostatnie trzydzieści dni"
Ex: Panonia->Junak 1->Junak 2->CZ350->Ural650->Yamaha XJ600N->Honda NH750->Yamaha XJ650->Honda XL600LM->Honda CB750SF->Honda VFR800FI->Yamaha FJ1200->Yamaha XV1700 Road Star-> GL 1500

Awatar użytkownika
ZibiFire
stary Seveniarz
Posty: 864
Rejestracja: 04 sty 2006, 21:54
Motocykl: ex RC 42 '94
Lokalizacja: Warszawa "koło"

Postautor: ZibiFire » 12 lut 2007, 18:09

Kolego Gustliku
Pierwsze primo: Czy chodzi Tobie o markę czy model ???? boś na temat innych marek między wierszami mocno zazgrzytał :?:

Drugie primo: To jest forum miłośników Hondy CB SevenFifty a nie tylko ich posiadaczy (gdzieś to już na forum czytałem). Tak więc: teraźniejsi, byli, za chwilkę będący posiadacze, miłosnicy, teoretycy i inne "zwierzęta" za drobną opłatą mogą wygłaszac swoje i cudze podlądy.

:rock:

ZibiFire
....Always Look On The Bright Side Of Live.........

Awatar użytkownika
dofo
powsinoga
Posty: 1849
Rejestracja: 09 lut 2005, 18:20
Motocykl: SevenFifty '92
Lokalizacja: Czerwieńsk / Berlin
Kontakt:

Postautor: dofo » 12 lut 2007, 18:17

za drobną opłatą
Z niecierpliwoscia czekam na ta drobna oplate :mrgreen:

Awatar użytkownika
iceq
stary Seveniarz
Posty: 504
Rejestracja: 30 maja 2006, 16:56
Motocykl: CB1300 VFR1200F k1200gt JUNAK
Lokalizacja: Sieradz-Lodz
Kontakt:

Postautor: iceq » 12 lut 2007, 18:33

za drobną opłatą
Fiu fiu fiu ales sie wkopał. Hehehehehe. Płać teraz jak chcesz pisać. :P
Pozdro Zibi
tylko mięczaki jedzą miód, twardziele żują pszczoły ....
http://www.bikepics.com/members/iceq/

Awatar użytkownika
El Kriss
stary Seveniarz
Posty: 1038
Rejestracja: 26 mar 2005, 10:51
Motocykl: cb 750 i jakis inny
Lokalizacja: Łodz

Postautor: El Kriss » 12 lut 2007, 18:42

Panowie, a jak kolega ma znać zawartość forum, jeżeli jest gościem i ma dostęp tylko do wąskiego zakresu wątków ?
Co ma wiedzieć o tolerancji, posiadactwie i miłośnikach ?

Swoją drogą kolego GUSTLIK - każdy ma marzenia, więc nie szuka i niech zmienia.
Kilometry szos, tony piachu, jadę więc żyję.

Gustlik

Postautor: Gustlik » 12 lut 2007, 21:05

Czytam i czytam sami starzy wyjadacze odpowidzieli na mojego posta,-bardzo dobrze bronicie tego forum przed tak zwanymi "innymi-zwierzetami ", .Ustalcie jakiś cennik za te informację na temat CB . .Pozdrawiam Gustlik Jeleń . :rock: :flacha:

Awatar użytkownika
ZibiFire
stary Seveniarz
Posty: 864
Rejestracja: 04 sty 2006, 21:54
Motocykl: ex RC 42 '94
Lokalizacja: Warszawa "koło"

Postautor: ZibiFire » 12 lut 2007, 22:44

Hej
czy wszyscy przeczytali uważnie kolege Gustlika, pisał o samych starych wyjadaczach czyli jak to się kiedyś modnie mówiło - BABCIA TEŻ :rock:

ZibiFire- stary wyjadacz (jak na avatarze)
....Always Look On The Bright Side Of Live.........

Wojtas
Nekromanta
Posty: 1031
Rejestracja: 11 maja 2005, 15:51
Motocykl: YAMAHA XV 1700 ROAD STAR
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: Wojtas » 13 lut 2007, 03:15

Panowie, a jak kolega ma znać zawartość forum, jeżeli jest gościem i ma dostęp tylko do wąskiego zakresu wątków ?
Faktem to jest nie zaprzeczalnym,że gdyby kol. GUSTLIK miał dostęp do pełnej "wersji" naszego forum, prawdopodobnie nie tak tendencyjnie by sformułował swego posta.
A tak, kreując się na fanatyka :wink: marki i modelu według mnie postawił się w nie korzystnym świetle...i nawet stwierdzenie:
Przyznam ze wiele waszych uwaq z zakresu esploatacji tego motocykla pomogło mi w obsłudze tej maszyny ----dziekuję i dalej obserwóję waszę forum ---mam nadzieję zę jeszcz zaczerpę garsć info o tym motorzę ---GUSTLIK
...nie polepszyło tego wizerunku.
Jednak, aby nie wyjść na "nietolerancyjnego" wobec opinii innych, niech może kol. GUSTLIK zarejestruje się* na tym forum, poczyta o nas, a obraz tej naszej społeczności pozwoli Mu zmienić o nas zdanie :flacha:
*-zawsze się można wyrejestrować.
"Najgorszy jest zawsze koniec miesiąca, najbardziej ostatnie trzydzieści dni"
Ex: Panonia->Junak 1->Junak 2->CZ350->Ural650->Yamaha XJ600N->Honda NH750->Yamaha XJ650->Honda XL600LM->Honda CB750SF->Honda VFR800FI->Yamaha FJ1200->Yamaha XV1700 Road Star-> GL 1500

Awatar użytkownika
dofo
powsinoga
Posty: 1849
Rejestracja: 09 lut 2005, 18:20
Motocykl: SevenFifty '92
Lokalizacja: Czerwieńsk / Berlin
Kontakt:

Postautor: dofo » 13 lut 2007, 08:44

zawsze się można wyrejestrować
Taaa... W szczegolnosci ja zawsze w tym pomagam :mrgreen:

Gustlik

Postautor: Gustlik » 13 lut 2007, 17:53

Witam jeszcze raz, pare waszych komentarzy mnie rozbawiło :lol:
: poczyta o nas, a obraz tej naszej społeczności pozwoli Mu zmienić o nas zdanie -(czy czasem nie jest to zakon ? ).Lub inny --;Co ma wiedzieć o tolerancji, posiadactwie i miłośnikach ? ---Czy czasem nie ferujecie za bardzo szybko swoich opini . Nie jestem fanatykiem lecz entuzjasta szerok pojętej motoryzacji .Postawiłem pytanie może moderator by się wypowiedział .Bez zaglądania w głąb "waszago forum "a tu zalatuje na nagonką na goscia ,a gdzie troche wesalu. Panowie szlachta motocyklowa.-------- :rock: Gustlik

Awatar użytkownika
lesor
(ex SF)
Posty: 1999
Rejestracja: 12 lut 2005, 22:26
Motocykl: [ex] SF94 + SF93
Lokalizacja: archiwum

Postautor: lesor » 13 lut 2007, 22:00

Mylisz się Gustliku i już drugi raz zawoalowanym dowcipem sarkastycznym traktujesz. :co:
Przeczytaj jeszcze raz post El Krissa, najlepiej dwukrotnie, zarejestruj się jak On sugeruje, żeby mieć szersze na nas spojrzenie (w tym poznać gwarę środowiskową) i nie kontestuj, bo nie ma czego (przeciw czemu). Najlepszym tego dowodem jest odpowiedź na post Zibiego, który zupełnie opacznie Zrozumiałeś. :rolled:

Sam przeczytałem właśnie dwa razy Twoją pierwszą wiadomość. Ogłoszenia o sprzedaży własnego motocykla nie są na forum, dla forumowiczów zabronione ani niemile widziane. Przeciwnie. Sam wolałbym kupić albo polecić komuś znajomemu sprzęt, który "wisi" na forum, co jest swoistym potwierdzeniem jakości i pewną gwarancją.
Poza tym, w zwyczaju forum jest składanie propozycji zmian formalnych bądź zgłaszanie uwag w Dziale Usprawnienia. :rock:

Pozdrawiam. :flacha:
Każde pokolenie ma własny czas
Każde pokolenie chce zmienić świat
Każde pokolenie odejdzie w cień
A nasze - nie

Gustlik

Postautor: Gustlik » 14 lut 2007, 18:41

Dziękujiem moim wszystkim adwersaża za zapał w odpowiadaniu na mój post ,ale opowiedż lesora mnie zadawala naj bardziej jest konkretna ---pozdrawiam Gustlik . :flacha: :rock: :flacha:

Awatar użytkownika
oster
Nocny Jastrząb
Posty: 1804
Rejestracja: 18 lut 2005, 17:10
Motocykl: ex NH,XJR,CB1300,Hornet,XJR,HH
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: oster » 14 lut 2007, 23:01

Nie zawsze konkretne odpowiedzi sa najlepsze :sciana: kolego Gustlik wejdz do tematu " złote mysli " i przeczytaj pierwszy post. potem przyjedz na miesiaczke z panienka o długiej szyi i wtedy wymienimy oddechy :lol: :lol: :lol:
"miłość wszystko zwycięży, szczególnie miłość do pieniędzy"

Awatar użytkownika
lesor
(ex SF)
Posty: 1999
Rejestracja: 12 lut 2005, 22:26
Motocykl: [ex] SF94 + SF93
Lokalizacja: archiwum

Postautor: lesor » 14 lut 2007, 23:13

Nie zawsze konkretne odpowiedzi sa najlepsze
OżeszTy!!! :mlotek: :siekierka: :killer: :strzelnica:
Każde pokolenie ma własny czas
Każde pokolenie chce zmienić świat
Każde pokolenie odejdzie w cień
A nasze - nie

Awatar użytkownika
oster
Nocny Jastrząb
Posty: 1804
Rejestracja: 18 lut 2005, 17:10
Motocykl: ex NH,XJR,CB1300,Hornet,XJR,HH
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: oster » 14 lut 2007, 23:44

Wiem :!: czasami jestem rura :P :sciana: :rock: a tak miedzy nami ten nowy avatar jest niestosowny / tolerancja pkt 3 paragraf 56/
"miłość wszystko zwycięży, szczególnie miłość do pieniędzy"

Awatar użytkownika
oster
Nocny Jastrząb
Posty: 1804
Rejestracja: 18 lut 2005, 17:10
Motocykl: ex NH,XJR,CB1300,Hornet,XJR,HH
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: oster » 14 lut 2007, 23:48

zapomnialem napisac że tesknie za Wami aktywnymi forumowiczami + Wojtas :rock:
"miłość wszystko zwycięży, szczególnie miłość do pieniędzy"

Awatar użytkownika
iceq
stary Seveniarz
Posty: 504
Rejestracja: 30 maja 2006, 16:56
Motocykl: CB1300 VFR1200F k1200gt JUNAK
Lokalizacja: Sieradz-Lodz
Kontakt:

Postautor: iceq » 14 lut 2007, 23:49

przyjedz na miesiaczke z panienka o długiej szyi
W kwestii formalnej :P o flaszke chodzi......Przez moment sam sie zastanawialem o co chodzilo poecie. :P
tylko mięczaki jedzą miód, twardziele żują pszczoły ....
http://www.bikepics.com/members/iceq/

Awatar użytkownika
lesor
(ex SF)
Posty: 1999
Rejestracja: 12 lut 2005, 22:26
Motocykl: [ex] SF94 + SF93
Lokalizacja: archiwum

Postautor: lesor » 15 lut 2007, 12:30

ten nowy avatar jest niestosowny / tolerancja pkt 3 paragraf 56/
proszę prostą wersję dla mniej inteligentnej części klasy...
Każde pokolenie ma własny czas
Każde pokolenie chce zmienić świat
Każde pokolenie odejdzie w cień
A nasze - nie

Awatar użytkownika
iceq
stary Seveniarz
Posty: 504
Rejestracja: 30 maja 2006, 16:56
Motocykl: CB1300 VFR1200F k1200gt JUNAK
Lokalizacja: Sieradz-Lodz
Kontakt:

Postautor: iceq » 15 lut 2007, 12:57

ten nowy avatar jest niestosowny / tolerancja pkt 3 paragraf 56/
proszę prostą wersję dla mniej inteligentnej części klasy...
Ja z Lesorem w tej samej klasie i w tej samej ławce. Tez nie kumaty.... :rolled: :glupek:
tylko mięczaki jedzą miód, twardziele żują pszczoły ....
http://www.bikepics.com/members/iceq/

Awatar użytkownika
oster
Nocny Jastrząb
Posty: 1804
Rejestracja: 18 lut 2005, 17:10
Motocykl: ex NH,XJR,CB1300,Hornet,XJR,HH
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: oster » 15 lut 2007, 15:17

Panowie sorki :cry: jak zwykle po odwiedzinach kolesia zza płota nie pamiętam co poeta miał na mysli :cry: ale ze cos miał to fakt .Moze rozwińmy to i pozgadujmy
"miłość wszystko zwycięży, szczególnie miłość do pieniędzy"

Gustliuk

Postautor: Gustliuk » 17 lut 2007, 18:19

Oster -prowokujesz nie jestem na haju albo fazie ,czytam ze burak do jazdy by wam się przydał , wybobrazrzam sobie w jaki sposób witacie nowego na waszym złocię (czy czasem nie wystajee mu słoma z butóww) Czy czAsem niestecie z LPR -od jebnietego Romanaa G.

Awatar użytkownika
oster
Nocny Jastrząb
Posty: 1804
Rejestracja: 18 lut 2005, 17:10
Motocykl: ex NH,XJR,CB1300,Hornet,XJR,HH
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: oster » 17 lut 2007, 22:10

Kolego Gustlik :!: w statucie jest punkt mowiący o zakazie wypowiedzi na temat wieku , polityki i mniejszosciach :shock: :cry: wiec uwazaj :lol:
A zeby się dowiedziec jak witamy nowych wystarczy po prostu przyjechac z milym załacznikiem :rock:
"miłość wszystko zwycięży, szczególnie miłość do pieniędzy"

Awatar użytkownika
dofo
powsinoga
Posty: 1849
Rejestracja: 09 lut 2005, 18:20
Motocykl: SevenFifty '92
Lokalizacja: Czerwieńsk / Berlin
Kontakt:

Postautor: dofo » 17 lut 2007, 23:26

Prosilbym o niekontynuowanie dyskusji. Gustlik nie zna nas, nie zna klimatu forum, a dodatkowo my nie znamy jego i chyba tak bedzie lepiej. Czytajac posty obu stron odnosze wrazenie jakby rozumienie tekstu czytanego odeszlo juz u niektorych dawno w niepamiec, albo u mnie wyszedl na jaw jakis mocno rozwiniety debilizm. Jak juz gdzie indziej wspomniano, trolli nie warto karmic, a jak ktos lubi prowadzic akcje nawracania to prosze wymienic sie listami i prowadzic korespondencje lancuszkowa.

lewa w gorze
dofo


Wróć do „100 pytań do...”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości