Czy warto....

Pytania osób nie posiadających jeszcze CB750.
Pisanie bez rejestracji wymaga akceptacji moderatora.
Bocelot1

Czy warto....

Postautor: Bocelot1 » 10 kwie 2010, 22:21

Dwa pytania...

Czy ktoś oglądał: http://otomoto.pl/honda-cb-750-seven-fi ... 28279.html ? Ciekaw jestem w jakim jest stanie...

Dziś na motogiełdzie widziałem 750 z Francji 2002 za 12500 wywoławczej - czy może ktoś ją oglądał ?

Bocelot

Awatar użytkownika
Czyzyk
Senior
Senior
Posty: 135
Rejestracja: 30 wrz 2008, 22:07
Motocykl: Honda CB Seven Fifti. Viadro
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy warto....

Postautor: Czyzyk » 10 kwie 2010, 22:59

Jak jutro będzie stała na pewno zwrócę uwagę.

Awatar użytkownika
Darrell
Junior
Junior
Posty: 33
Rejestracja: 09 lut 2010, 23:07
Motocykl: honda cb sevenfifty 96
Lokalizacja: Kraków/Tarnobrzeg/Chmielów

Re: Czy warto....

Postautor: Darrell » 10 kwie 2010, 23:34

Chcesz kupić z pewnego źródła, kup ode mnie, jeszcze tego nie pisałem ale chcę sprzedać moją, jestem za młody na ten motocykl, a on jest za klasyczny i dystyngowany dla mnie 8)

96 rocznik, czarny, silnik w idealnym stanie... sporo dodatków, dorzucam opony które jeszcze nie widziały drogi, nowe lusterka, chromowane obwódki zegarów, moto ściągnięte z Francji, jestem 2gim właścicielem w Polsce, 1szego dobrze znam, moto u nas nie było katowane, jedyne wady to lekkie usterki w lakierze które są niewidoczne z odległości >50cm^^

Nie chce się narzucać ale ręczę za mój motorek, bardzo o niego dbałem, lecz teraz marzy mi się hornet 919 :moto:
Także jak coś to napisz do mnie wyśle CI zdjęcia i dokładny opis, wszystko co chcesz :calus_dupa:
Aha no i cena :co: na dniach chcę jeszcze kupić chromowany filtr oleju i wymienić olej, przez zimę zainwestowałem prawie 2tysiące PLN, powiem tak, na pewno się dogadamy :przytul:
"Czy świat bardzo się zmieni gdy z młodych gniewnych staną się starzy wqrwieni??"

Awatar użytkownika
dejwirat
Beniamin
Beniamin
Posty: 67
Rejestracja: 07 gru 2009, 10:15
Motocykl: Seven
Lokalizacja: łódź

Re: Czy warto....

Postautor: dejwirat » 11 kwie 2010, 16:43

Ta z ogłoszenia ma nieoryginalne kierunkowskazy - (ciekawe czy gust ,czy też coś innego?) ,pojedynczy klakson z przodu? - no i ten wydech :(

Awatar użytkownika
Bocelot
Posty: 8
Rejestracja: 10 kwie 2010, 22:17
Motocykl: Seven-Fifty
Lokalizacja: DC

Re: Czy warto....

Postautor: Bocelot » 11 kwie 2010, 17:59

To była ta sama co na giełdzie.

S.

Awatar użytkownika
Czyzyk
Senior
Senior
Posty: 135
Rejestracja: 30 wrz 2008, 22:07
Motocykl: Honda CB Seven Fifti. Viadro
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy warto....

Postautor: Czyzyk » 11 kwie 2010, 20:16

Obmacałem tą na giełdzie dość dokładnie
Leżała na lewej i na prawej stronie ,kierunki wymienione,dlaczego nie powiem,dwójka dość ciężko wskakuje,i najważniejsze uszkodzona przednia felga.Silniczek chodzi cicho i równo.

Awatar użytkownika
Bocelot
Posty: 8
Rejestracja: 10 kwie 2010, 22:17
Motocykl: Seven-Fifty
Lokalizacja: DC

Re: Czy warto....

Postautor: Bocelot » 11 kwie 2010, 20:37

Dzięki,

Ciekaw jestem ile mogą kosztować nowa felga i kierunki ? (IMHO wstawione zamienniki są badziewne)

Patrzyłem i zauważyłem obtarcie na feldze - może to głebsze uszkodzenie ? Tak czy inaczej w coś "przyłożył".

S.

Awatar użytkownika
Czyzyk
Senior
Senior
Posty: 135
Rejestracja: 30 wrz 2008, 22:07
Motocykl: Honda CB Seven Fifti. Viadro
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy warto....

Postautor: Czyzyk » 11 kwie 2010, 22:03

A pro po pojedynczego sygnału moja cebula też z Francji 02r i ma jeden(miała)sygnał Kierunki Kupisz po 50 dych nie więcej a felga to już nie wiem.

Awatar użytkownika
dejwirat
Beniamin
Beniamin
Posty: 67
Rejestracja: 07 gru 2009, 10:15
Motocykl: Seven
Lokalizacja: łódź

Re: Czy warto....

Postautor: dejwirat » 11 kwie 2010, 22:08

Na allegro są chyba dwie seveny na części.Trzeba podzwonić ,ale czy warto kupować za tą cene by inwestować i to nie w upiększanie ? :co:


Wróć do „100 pytań do...”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości