Ocena seven fifty

Pytania osób nie posiadających jeszcze CB750.
Pisanie bez rejestracji wymaga akceptacji moderatora.
sweq

Ocena seven fifty

Postautor: sweq » 19 kwie 2009, 17:11

Witam
jestem tu nowy, ale właśnie jestem na etapie poszukiwania pierwszego motoru. Na początku interesowała mnie honda magna, ale ze względu na cenę, dostępność części i inne rzeczy zainteresowałem się poważnie cb 750, która skąd inąd też bardzo dobrze się prezentuje.
Znalazłem jedną w warszawie i daję tutaj o ocenę fachowców w tej materii:
http://moto.gratka.pl/tresc/honda-cb-75 ... c39de07,39
czy warto się nią głębiej zainteresować? Co można na pierwszy rzut oka ze zdjąć o tym egzemplarzu powiedzieć?
Byłbym wdzięczny za cenne uwagi ludzi znających się na rzeczy
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
KLOSZ
Mr. Kamizelka
Posty: 6173
Rejestracja: 07 sie 2007, 18:27
Motocykl: BuBu Er 1150 GiejeS
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Ocena seven fifty

Postautor: KLOSZ » 19 kwie 2009, 17:43

Jesli chodzi o MotoMotion to bylbym czujny jak Szarik w okopie... widzialem juz kilka roznych motocykli kupionych u nich i z kazdym bylo cos nie tak. Co do rzeczonego egzemplarza. Nieoryginalne lusterka, nie widze dokladnie na tych zdjeciach, ale wyglada na to, ze prawy wydech jest drapniety po prawej stronie co wskazywaloby na jakies przyziemienie. Wiecej nie widac, bo i zdjecia sa do bani... ;-)

Aaaaa, no i zupelny ROTFL z tym przebiegiem... 29kkm od 1994 roku takim motocyklem... :hahaha: 1900 km rocznie? Cos za duzo takich malo eksploatowanych sprzetow na rynku w ostatnich latach...
Zdrowko
KLOSZ
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Cytaty na dziś i jutro:
"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - ® KLOSZ ™
"To co widzisz to też jest patologia, tylko trochę inna niż Twoja..." - tez ® KLOSZ ™
Było: Pony 50, 2 x CBSF, FJR, Trampek, a jest GiejeS :)

sweq

Re: Ocena seven fifty

Postautor: sweq » 19 kwie 2009, 19:43

Dzieki za szybko odp
Do admina: prosze o usuniecie pozostalych powielonych tematów. Ze względu na wyskakujący błąd na forum przypadkowo wysłałem temat kilkakrotnie


Wróć do „100 pytań do...”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości