[skradziono] Suzuki DL1000 V-Strom mojego brata :(

Chcesz coś oddać za FREE? Masz coś co chciałbyś wymienić na inną rzecz? Chcesz oceny motocykla z ogłoszenia? Pisz w tym dziale.
zbyhu
Senior
Senior
Posty: 143
Rejestracja: 26 wrz 2005, 10:11
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

[skradziono] Suzuki DL1000 V-Strom mojego brata :(

Postautor: zbyhu » 10 lut 2011, 21:02

Yo!

Skradziono mojemu bratu w Warszawie motocykl - Suzuki DL1000 V-strom.
Rocznik: 2002
Nr rejestracyjny: SR1900
VIN: JS1BS111100105768
Kolor: granatowy
Stan: doskonały.
Moto było po wymianach opon, napędu, nigdy nie leżało, miało oryginalny lakier. Przebieg około 50kkm, ale jakby skręcić, mógłby uchodzić za 30kkm.
Dodatkowe wyposażenie: kufer, stopka centralna, szyba regulowana Mra, stelaże (boczny plus górny) pod mocowania Givi, kufer Kappa K48.
Cechy szczególne: w zasadzie brak. Moto nie leżało więc nie miało żadnych odrapań itd. Jedyne, co było charakterystyczne to to, że podczas wymiany kosza sprzęgłowego pękła uszczelka i z uwagi na brak nowej "na szybko" poskręcano silnik na starej posmarowanej silikonem. To było trochę widać, jak się przyjrzeć - i to można potraktować jako cechę szczególną...

Zdjęcia na mojej stronie: http://zbyhu1.republika.pl/moto/main.htm

Motocykl skradziono w nocy z czwartku na piątek (3-4 luty 2011r) lub z piątku na sobotę (4-5 luty 2011r) w Warszawie, z podziemnego parkingu przy ul. Górczewskiej 181 (vis-a-vis Wola Parku).

Gdyby ktos coś wiedział, to proszę o kontakt na adres: zbyhu@poczta.onet.pl.

Pozdro
Honda CBF 1000A '06 :)
Wdowiec po Hondzie CB Seven Fifty '95 :(
Liczy się yno jazda!

Wróć do „O D D A M, zamienię, ocena sprzętu z ogłoszenia i inne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość