[kupię] - Hondę CB750 Seven Fifty

arekhaa
Posty: 4
Rejestracja: 03 mar 2015, 16:36
Motocykl: Kawasaki zx-6r

[kupię] - Hondę CB750 Seven Fifty

Postautor: arekhaa » 03 mar 2015, 20:05

Witam, jako że jestem tu nowy chciałbym serdecznie przywitać wszystkich forumowiczów
Bardzo chciałbym w pełni dołączyć do waszej jak że sympatycznej społeczności właścicieli Hondy Cb750 ;) dlatego tez mój watek, otóż poszukuje motorku Honda Cb750 Seven Fifty a gdzie szukac jak nie w najwiekszej w Polsce społeczności ;) dlatego mam pytanie czy ma ktos może na sprzedaż taką maszynę lub jego znajomy, a może widzieliście gdzies w sieci godnego polecenia?? jeśli tak prosiłbym o informacje najlepiej z województw podkarpackiego , lubelskiego lub świetokrzyskiego (wiadomo nie usmiecha gonic za motorem na drugi koniec Polski) no chyba że ktos przywieźie w dobrych warunkach cenowych
pozdrawiam serdecznie i licze na informacje ;)
Ostatnio zmieniony 04 mar 2015, 01:05 przez arekhaa, łącznie zmieniany 3 razy.

TOMI
stary Seveniarz
Posty: 500
Rejestracja: 23 sty 2010, 18:37
Motocykl: Było SF 750
Lokalizacja: było CB750

Re: KUPIE HONDE CB750 Seven Fifty

Postautor: TOMI » 03 mar 2015, 21:30

Chyba najwięcej potencjalnych sprzedających jednak z południowej Polski - od Łodzi w dół.
Niestety dużo szczęścia i cierpliwości potrzeba na ten zabieg.

arekhaa
Posty: 4
Rejestracja: 03 mar 2015, 16:36
Motocykl: Kawasaki zx-6r

Re: KUPIE HONDE CB750 Seven Fifty

Postautor: arekhaa » 03 mar 2015, 21:37

TOMI też to zauważyłem na portalach ogłoszeniowych nie ma nic z mojej okolicy :( a wiadomo jak to jest z zakupem starszego modelu możan przejechac się na drugi koniec Polski i wrócic z niczym...Ps piekną miałeś Klarcie , zazdroszcze ;)

Awatar użytkownika
KLOSZ
Mr. Kamizelka
Posty: 6174
Rejestracja: 07 sie 2007, 18:27
Motocykl: BuBu Er 1150 GiejeS
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: KUPIE HONDE CB750 Seven Fifty

Postautor: KLOSZ » 03 mar 2015, 21:39

Po pierwsze - cześć :)

Po drugie - to miło :)

Po trzecie - ogladalem ostatnio te sztuke: http://otomoto.pl/honda-cb-750-seven-fi ... 27588.html moim zdaniem cena jest adekwatna do stanu. W zasadzie jedynym mankamentem, i to z natury estetycznej, jest złażąca miejscami farba z silnika. Ale silnik i cala reszta wyglada bardzo ladnie, ladnie pracuje itd. Gosc trzyma moto pod pierzynką i smaruje na zime chrimy smarem, zeby nie korodowaly, a na wiosne zmywa ten smar naftą. Motur jest doposazony, ma olejarke, kufry i szybe. Warto wziac go pod uwage o ile ta kosmetyka silnika Ci nie przeszkadza. Ja, jako czlowiek przykladajacy wiecej wagi do sprawnosci technicznej niz estetyki, bym powaznie bral ten motocykl pod uwage gdybym szukal sevenki.

Moje wnioski po ogledzinach tego motka:
- zdjęcia - robiłem w tym blaszaku z lampą, więc może jakością nie powalają, ale cos tam sobie wypatrzysz. Lampa dala tyle, że podkreśliła wszystkie rudości, które tu i ówdzie występują (patrz okolice główki ramy i stelaża lampy, ale sa to drobiazgi powierzchowne i myślę, że nie robi to żadnego problemu.
Silnik troche oblazi z czarnego lakieru, ale dekle, wydechy, kolektory i dzwignie od hamulca i biegow nie sa poździerane, nie ma tez wgniotek w zbiorniku, wiec nie widac sladow jakichs powazniejszych gleb.
Zresztą sam sobie popatrz

Linka do fotek:

https://plus.google.com/photos/11414573 ... ua084eErgE

(ten gosc w czapce i okularach, z wąsem to wlasciciel, wiec zaden mlody szajbus, tylko stateczny sredniowieczniak ;) )


Dodatki akcesoryjne:
- stelaże pod kufry
- trzy kufry
- scottoiler
- szyba Givi
- przewody hamulcowe w oplocie z przodu i z tyłu
- kierownica Tomaselli i nieoryginalne ciezarki
- kierunki z tylu wymienione na mniejsze, dopasowane do stelaża

Olej i filtry wymienione jesienią. Olej sprawdzałem na bagnecie, czysciutki, wiec pewnie rzeczywiscie wymieniony.
Opony i naped spokojnie jeszcze daja rade i jest dlugi czas do wymiany.
Wszystkie chromy sa natarte olejem na zime - do poczyszczenia szmatką z naftą.

Z rzeczy do zrobienia na początek: synchro gaznikow + ew. kosmetyka z rudą tu i ówdzie, ale tu dramatu zadnego nie ma, wiec mozna zrobic w wolnej chwili.

Ogłoszenie jest nieaktywne, ale jakby co, to mam namiar tel. na wlasciciela. Nie to, ze moj znajomy, ale ogladalem te sztuke dla Thomasa z forum, ktory podobnie jak Ty szuka sevenki dla siebie (tyle, ze dla niego to kolejna sevenka w karierze ;) )



Najlepsze warunki cenowe transportu: Polski Bus w jedna strone i wlasnym motocyklem do domu ;)
Zdrowko
KLOSZ
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Cytaty na dziś i jutro:
"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - ® KLOSZ ™
"To co widzisz to też jest patologia, tylko trochę inna niż Twoja..." - tez ® KLOSZ ™
Było: Pony 50, 2 x CBSF, FJR, Trampek, a jest GiejeS :)

arekhaa
Posty: 4
Rejestracja: 03 mar 2015, 16:36
Motocykl: Kawasaki zx-6r

Re: KUPIE HONDE CB750 Seven Fifty

Postautor: arekhaa » 03 mar 2015, 22:04

KLOSZ - dzieki za informacje niesamowicie wnikliwa ocena stanu motocykla :D interesują mnie bardziej modele z początku lat 90 tzn z nie malowanym silnikiem chciałbym zrobić super polerke i egzemplarze troszczeczke tańsze niz ten oglądany przez Ciebie , tak czy owak wielkie dzieki za opis;) pozdrawiam

TOMI
stary Seveniarz
Posty: 500
Rejestracja: 23 sty 2010, 18:37
Motocykl: Było SF 750
Lokalizacja: było CB750

Re: KUPIE HONDE CB750 Seven Fifty

Postautor: TOMI » 03 mar 2015, 22:47

Same kufry pewnie ok. klocka są warte. Więc cena za taki egzemplarz jest
całkiem uczciwa. Tylko czy właściciel będzie miał ochotę osobno sprzedać.
Poczytaj sobie co już wcześniej było tu pisane na temat ceny za SF 750.

Awatar użytkownika
alman156
Junior
Junior
Posty: 45
Rejestracja: 08 mar 2012, 18:28
Motocykl: CB 750SF,VFR 800FI
Lokalizacja: Bełchatów

Re: [kupię] - Hondę CB750 Seven Fifty

Postautor: alman156 » 04 mar 2015, 08:21

Zgłoś się do "zoombiego",posiada na sprzedaż takową.....http://olx.pl/oferta/honda-cb-750-seven ... 44e5d71499

heybe
Posty: 5
Rejestracja: 06 lip 2014, 11:55
Motocykl: Seven Fifty

Re: [kupię] - Hondę CB750 Seven Fifty

Postautor: heybe » 15 maja 2015, 16:09

Jeśli post nadal aktualny to mam na sprzedaż swoją sevenke. Wszystkie informacje są w ogłoszeniu jednak na wszystkie pytania chetnie odpowiem ;)
http://olx.pl/i2/oferta/honda-cb-750-se ... 5D=details


Wróć do „Motocykl”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość