[kupię] - Sevenke ;-))

Awatar użytkownika
152mm
mlody Seveniarz
mlody Seveniarz
Posty: 186
Rejestracja: 10 lis 2009, 20:11
Motocykl: Honda CB1300,K750,SHL
Lokalizacja: Bochnia (Małopolska)

Re: Kupie Sevenke ;-))

Postautor: 152mm » 23 lis 2011, 17:49

Cześć
jeśli jesteś zainteresowany SF z 1995r w super stanie to dzwoń do właściciela 693 472 459 :) gościa spotkałem na oldtimerzebazarze w Wrocławiu nie handlarz ! Sevenka godna polecenia mam parę fotek jeśli jesteś zainteresowany chętnie Ci prześlę na email ;)
;)

Awatar użytkownika
152mm
mlody Seveniarz
mlody Seveniarz
Posty: 186
Rejestracja: 10 lis 2009, 20:11
Motocykl: Honda CB1300,K750,SHL
Lokalizacja: Bochnia (Małopolska)

Re: Kupie Sevenke ;-))

Postautor: 152mm » 24 lis 2011, 06:39

wszystko na foto :) cena też :rotfl:
;)

Awatar użytkownika
piter-111
Junior
Junior
Posty: 27
Rejestracja: 29 mar 2007, 15:32
Lokalizacja: Piotrków Kujawski

Re: [kupię] - Sevenke ;-))

Postautor: piter-111 » 30 gru 2011, 12:01

hej

jeżeli chęć kupna sevenki jeszcze Ci nie przeszła (i oby nie przeszła 8) ) to nieskromnie polecę moją CB.
Jest to mój pierwszy Japończyk a wiec i oczko w głowie.
Włascicielem jestem od...chyba juz z 5 lat. musiałbym zajrzeć w dokumenty...
Rocznik 94 z najładniejszym srebrnym silnikiem, kolor czarny - oryginał, nic nie malowane, nie podmalowywane itd bo nie ma takiej potrzeby.
Sprowadzona przeze mnie była zblokowana do 25 kW, po odblokowaniu przejechałem moze z 5 tys.
Napęd wymieniany z 3 tys km temu, opony jeszcze polatają sporo, wymiany robione corocznie na czas,a w tym sezonie przelatane moze z 500 km... Filtry, olej czekają na półce do wymiany.
Dlaczego sprzedaję?
Bo teraz to już mój drugi motor,od 3 lat mam jeszcze vfr 750 i szczerze to prawie zawsze siadam na vfr, z tego względu że...nie wieje. I tylko dlatego, bo kultura pracy silnika, elastyczność, pewność prowadzenia napewno przemawiają na korzyść Sevenki. I dlaczego jeszcze....to napewno zrozumiesz ( co wynika z lektury Twojego posta)...od zeszłego roku stałem się posiadaczem domku...a tam wiadomo...remont, remont....i kasa...kasa...kasa.....a w kwietniu jeszcze jadę na wesele....moje :):).
Nie wystawiałem jeszcze żadnych ogłoszeń, choć myślę już o tym od 2 sezonów.
Tak naprawdę wolę mieć motor w garażu niżby miałby się nim rozbijać jakiś młodzik, którego kolega kolegi ma ceberke i chce się pościgać wkoło remizy.
A kasa i tak wiem ze rozleci sie na farby, płytki i takie tam..
Chociaż z drugiej strony....motor się starzeje...i niszczeje jak nie jeździ :?
No i tak trafiłem na Twojego posta...:)

jakby co jestem pod tel. 697395190

pozdro


Wróć do „Motocykl”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość