[kupię] - sevenfifty

Awatar użytkownika
Trollski
stary Seveniarz
Posty: 253
Rejestracja: 09 sty 2008, 09:38
Motocykl: Locha
Lokalizacja: Gliwice

[kupię] - sevenfifty

Postautor: Trollski » 20 lis 2010, 14:23

tak tak :) chce kupić seven fifty :)

Dla kolegi, chyba udało mi sie go zapalic do SF :) przejechał sie na mojej i nie chce innego motocykla :)

Chce sciagac z niemiec bo w Polsce róznie bywa , uznałem ze zamiast przeszukiwac allegro zapytam Was, moze ktos szuka czegos wiekszego i chce sprzedac SF.

Najlepiej czarna ale to nie jest najistotniejsze, technicznie zeby była w stanie około igiełkowym :) ( mogą byc jakies rysy, motor ma byc prosty i bezpieczny, kosmetyka nie jest najwazniejsza)

Ktos chce puscic swoja SF w dobre ręce ?
Ostatnio zmieniony 20 lis 2010, 18:15 przez Trollski, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Cycu
Senior
Senior
Posty: 131
Rejestracja: 27 lip 2008, 21:20
Motocykl: Seven Fifty
Lokalizacja: Radomsko

Re: [kupię] - sevenfifty

Postautor: Cycu » 20 lis 2010, 20:49

Ja swojej jeszcze nie sprzedalem...

http://img96.imageshack.us/gal.php?g=dsc5999.jpg

Byla lakierowana, ale zadnego dzwona nie miala, ot szlify jakies za poprzedniej wlascicielki.

Moto mam 3 lata, nigdy mnie nie zawiodlo, technicznie raczej w dobrym stanie.

Cena jaka mnie interesuje to kolo 8 tysiecy. Moto ma wazne do sierpnia ubezpieczenie i przeglad. Sprzedaje poniewaz kupilem nowe moto, w zasadzie to mialem nawet teraz jej nie sprzedawac tylko przed sezonem ;)

pauluss
Beniamin
Beniamin
Posty: 54
Rejestracja: 25 cze 2009, 13:15

Re: [kupię] - sevenfifty

Postautor: pauluss » 23 lis 2010, 09:51

Witam. Ja ma do sprzedania rok 2003, przebieg 67500 i rosnie. Mechanicznie bez zarzutu. wymienine: około 7500 km temu kompletny napęd, nowy akumulator. około 3500 km temu uszczelniacze w lagach, olej, klocki przód, płyn hamulcowy przód i tył,
Motocyk w ciągłej eksploatacji - dojeżdżam do pracy około 100 km dziennie więc musi być sprawny.
Z akcesoriów - założona szyba puig up&down, stelaż i centralny kufer(kufer i stelaż - sprzedam za dodatkową kaskę, niewliczony w cenę)
Z minusów - lekko przetarte (około 2 cm ) pokrycie na kanapie. po przewrotce prz około 20-30 km/H na prawą strone - zdarty obciążnik na kierownicy, był złamany set - naprawione, , zadrapanie na pokrywie sprzęgła od wajhy hamulca, lekko zarysowany tlumik
Kolor: czarny.
Fotki: nie wiem jak tu umieścić ale mogę przesłać zainteresowanym jak najbardziej oczywiście.
Miejsce postoju: Kielce.
Cena: 11500 zł. - mozliwe negocjacje.

woźnica
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 05 gru 2010, 20:33

Re: [kupię] - sevenfifty

Postautor: woźnica » 05 gru 2010, 23:38

Ja nie wiem czy Niemcy są tacy idealni w utrzymaniu motocykli. Przekonałem się, że oni też są dobrzy w picowaniu sprzętów. Niemiec ci nie puści w super stanie motocykla za 1000 euro.Tam okazja to na 80% strzet po dzwonku. Natomiast przekonałem się, że u nas mozna dostać motocykl naprawdę wypieszczony i często przygotowany do sezonu. Prawdziwy motocyklista nie sprzeda zaryranego śmietnika. Ja jak mu łezka popłynie przy sprzedaży to możesz byc pewien,że motocykl był w dobrych rękach... :moto:Pozdro

keed
Posty: 3
Rejestracja: 07 maja 2009, 20:12
Motocykl: honda cb seven fifty
Lokalizacja: Warszawa

Re: [kupię] - sevenfifty

Postautor: keed » 09 gru 2010, 14:17

Witam.

Moja oferta sprzedaży jest też aktualna. Zapraszam na http://seven-fifty.net/forum/viewtopic.php?f=4&t=2562

Pozdr.


Wróć do „Motocykl”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość