łódż rekreacyjną

Awatar użytkownika
Thomas
stary Seveniarz
Posty: 289
Rejestracja: 13 cze 2009, 20:37
Motocykl: Inazuma 3/4 litra oraz XJ900
Lokalizacja: 3 City

łódż rekreacyjną

Postautor: Thomas » 11 kwie 2018, 21:49

Witam Szanownych Forumowiczów,

Postanowiłem właśnie poszukać nowego armatora dla mojego okrętu. Jest to Remus 420 i wygląda dokładnie tak jak z poniższej aukcji :

http://allegro.pl/lodka-lodz-wioslowa-w ... 44075.html

Łódkę kupiłem jako nową u producenta kilka lat temu i pływałem nią może 10 razy. Po każdym pływaniu wyciągana z wody. Przechowywana pod dachem, praktycznie jak nowa. Proponuję cenę w wysokości 75 % nowej czyli za łódkę z wiosełkami chcę 3600 PLN. Do tego dokładam wózek slipowy (niezbędny, bo łódź wazy 140 kg) który wyceniam na 500 PLN. Wisienką na torcie jest Mercury 9.9 long shaft, w dwusuwie, śruba do lekkiej łodzi, biegi w manetce za kolejne 3250 PLN.

Łódka jest dla 6 osób, z dwoma osiąga 15 knotów, nadaje się na jeziora, rzeki daje radę na zalewie oraz na zatoce. Zainteresowanym poślę fotki na maila, kupującemu pomoge załadowaś na przyczepę. Mogę się jeszcze rozpłakać przy sprzedaży, ale kosztuje to kupującego 4 paka browaru.

Zapraszam do kupowania.
Thomas
3City

nthomas@interia.eu

Awatar użytkownika
Thomas
stary Seveniarz
Posty: 289
Rejestracja: 13 cze 2009, 20:37
Motocykl: Inazuma 3/4 litra oraz XJ900
Lokalizacja: 3 City

Re: łódż rekreacyjną

Postautor: Thomas » 15 kwie 2018, 19:36

Witajcie,


Chyba zaproponowałem zbyt niską cenę, ponieważ łódka ma nowego armatora. Został mi jeszcze silnik, być może ktoś ma ochotę zanabyć, aha moge go zamienić na sevenkę....
Thomas
3City

nthomas@interia.eu


Wróć do „Inne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość