[sprzedam] - kpl.owiewek,owiewka five stars,3-cia półka,

Awatar użytkownika
woytazz-w1
Senior
Senior
Posty: 101
Rejestracja: 28 lis 2010, 17:10
Motocykl: honda cb seven fifty
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń

[sprzedam] - kpl.owiewek,owiewka five stars,3-cia półka,

Postautor: woytazz-w1 » 15 paź 2014, 13:25

Witam.
Mam do sprzedania ciekawe owiewki five stars i trzecią półkę zawieszenia. Trochę mnie ściska wystawiając te przedmioty, w człowieku sentyment do sf cały czas gdzieś w środku siedzi :| . Owiewki te kosztowały mnie dużo więcej jak są wystawione, o trudnościach w ich znalezieniu nie wspomnę.... Dla forumowiczów ze stażem rzecz jasna wszystko jest do dogadania. Chętnie też wymienię się na markową odzież dla dziewczyny ok 167cm raczej drobnej budowy, lub kask M-L damski.

owiewki five stars: http://allegro.pl/owiewki-honda-cb-750- ... 54975.html
owiewka five stars: http://allegro.pl/owiewka-honda-cb-750- ... 26682.html
3-cia półka: http://allegro.pl/trzecia-polka-zawiesz ... 43572.html

Pozdrawiam i zachęcam do zakupu. Telefon 662 093 481, lub pisać na wpekowski@wp.pl

Awatar użytkownika
marcin840
Senior
Senior
Posty: 117
Rejestracja: 26 cze 2013, 12:21
Motocykl: cb750 seven fifty
Lokalizacja: Warszawa

Re: [sprzedam] - kpl.owiewek,owiewka five stars,3-cia półka,

Postautor: marcin840 » 15 paź 2014, 16:01

Wziąłem małą owiewkę bez targowania, ze względu na krótki staż :) Kliknięte na allegro, zapłacone.

TOMI
stary Seveniarz
Posty: 500
Rejestracja: 23 sty 2010, 18:37
Motocykl: Było SF 750
Lokalizacja: było CB750

Re: [sprzedam] - kpl.owiewek,owiewka five stars,3-cia półka,

Postautor: TOMI » 15 paź 2014, 16:28

Że tak sobie zapytam. Jaki jest cel instalowania trzeciej półki?
Czy to ma funkcję usztywniającą, a może tylko służy do przykręcenia sobie dodatkowej trąbki lub halogenów ?
:co: :) ;)

Awatar użytkownika
woytazz-w1
Senior
Senior
Posty: 101
Rejestracja: 28 lis 2010, 17:10
Motocykl: honda cb seven fifty
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń

Re: [sprzedam] - kpl.owiewek,owiewka five stars,3-cia półka,

Postautor: woytazz-w1 » 15 paź 2014, 16:37

Dla kolegi marcina840 owiewka pójdzie jutro szybką bezpieczną przesyłką, będziesz zadowolony - naprawdę robi robotę ta owiewka.
Co do trzeciej półki to faktycznie ma za zadanie usztywnienie konstrukcji np. przy motocyklach z długimi wysuniętymi lagami, lub gdy zamontowany jest wózek boczny. Przy solo i bez modyfikacji pełni raczej funkcję ozdobną, lub do wykorzystania wg pomysłu np. halogen ;) .

Awatar użytkownika
marcin840
Senior
Senior
Posty: 117
Rejestracja: 26 cze 2013, 12:21
Motocykl: cb750 seven fifty
Lokalizacja: Warszawa

Re: [sprzedam] - kpl.owiewek,owiewka five stars,3-cia półka,

Postautor: marcin840 » 15 paź 2014, 18:49

Dziękuję Woytazz, czekam cierpliwie ;) Do wysokich nie należę, ale coś mi się wydaje, że bez deflektora takiego jak Twój się nie obejdzie. Zakładałem testowo oryginalną szybę i jakoś mi nie pasowała, pomijając wygląd cały wiatr walił po kasku i było głośniej niż bez szyby - zobaczymy jak będzie z owiewką :)

Awatar użytkownika
woytazz-w1
Senior
Senior
Posty: 101
Rejestracja: 28 lis 2010, 17:10
Motocykl: honda cb seven fifty
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń

Re: [sprzedam] - kpl.owiewek,owiewka five stars,3-cia półka,

Postautor: woytazz-w1 » 15 paź 2014, 22:30

Jako pierwszą szybę miałem klasyczną szybę mocowaną do reflektora Puig - było lepiej jak bez.
Jako drugą założyłem tą czachę five stars - było zdecydowanie lepiej, a z deflektorem wystarczyło niewielkie skinienie głowy i cisza od wiatru. Nie to żebym był jakiś wrażliwy ale moto używam głównie turystycznie.
Dlatego jako trzecią opcja był komplet owiewek five stars. Może ktoś powie, że owiewki to profanacja, ale turystyka nawet w niepogodę i chłody wywoływała uśmiech na twarzy.

Awatar użytkownika
marcin840
Senior
Senior
Posty: 117
Rejestracja: 26 cze 2013, 12:21
Motocykl: cb750 seven fifty
Lokalizacja: Warszawa

Re: [sprzedam] - kpl.owiewek,owiewka five stars,3-cia półka,

Postautor: marcin840 » 17 paź 2014, 19:51

Woytazz-w1 owiewka dotarła, jest super - dziękuję bardzo za błyskawiczną wysyłkę :jupi: :flacha: Chyba jeszcze dzisiaj malowanie na czarno, a jutro montaż i testy jak nie będzie za mocno lało ;)


Wróć do „Części i akcesoria”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości