Gaźniki czy coś innego

Serwisówki, mechanika, technika, akcesoria - czyli wszystko związane z sevenką w warsztacie
sebastianouri

Gaźniki czy coś innego

Postautor: sebastianouri » 28 kwie 2006, 12:02

Słuchajcie, w mojej sevence od jakiegoś czasu mam problem następującej natury: silnik chodzi na luzie przez dluższa chwile, odkręcam manetkę i obroty zamiast rosnąć maleją na chwilkę i później szybko rosną do dakich jakie być powinny. Co ciekawe jak jade to wogóle nie odczuwam aby coś było nie tak z podawaniem paliwa. Stojąc na światłach często mi się zdaża że nie moge ruszyć "we właściwy sposób" coś się przytyka. Mam wrażenie że to gaźniki ale były czyszczone już raz, lałem specyfiki do paliwa i nie wiem. Pytanie do kolegow z łodzi czy możemy się spotkać chciałem spradzić czy to może normalne w tych motocyklach i ogólnie wymienić parę uwag na temat CB. Czy ktoś wie albo ma gaźniki od SF do sprawdzenia opcjonalnie do kupienia jeśli okazałoby się że to właśnie one tu zawiniły.

Awatar użytkownika
dofo
powsinoga
Posty: 1849
Rejestracja: 09 lut 2005, 18:20
Motocykl: SevenFifty '92
Lokalizacja: Czerwieńsk / Berlin
Kontakt:

Postautor: dofo » 28 kwie 2006, 12:16

Jestem dupa, a nie mechanik, ale przypomina mi sie, ze mialem podobne objawy w MZ gdy powietrze sie lewymi drogami do silniczka dostawalo.

krzysiek
stary Seveniarz
Posty: 369
Rejestracja: 08 maja 2005, 20:10
Motocykl: SV 650 '2002
Lokalizacja: Łódź

Postautor: krzysiek » 28 kwie 2006, 12:51

Ja tez mam czasem przy ruszaniu taką "przydławkę" ale nie przeszkadza to w jeździe.

Jesteś z Łodzi?? to super, napisz to w swoim profilu dla ogólnej informacji - łatwiej sie z kimś umówić na wypad jak wiadomo skąd jest :P :P :P

pisz na priva gdzie i kiedy chcesz sie spotkać


Wróć do „Mechanika”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: zajc i 90 gości