Lakier

Serwisówki, mechanika, technika, akcesoria - czyli wszystko związane z sevenką w warsztacie
Awatar użytkownika
Matiej
Ujeżdżacz Kopciuszka
Posty: 1476
Rejestracja: 28 mar 2005, 18:26
Motocykl: XJ 900S Diversion - krówka
Lokalizacja: Izabelin - Niewielkie przyległości obok miasta stołecznego Warszawy
Kontakt:

Lakier

Postautor: Matiej » 16 mar 2006, 15:38

Panowie. Jest pytanie
Gdzie w Wawie lub okolicach jest miejsce gdzie dobiorą mi lakier do motocykla. Musze pomalować blotnik a nie mogą mi nigdzie pipy koloru zrobić. Macie miejsce polecane. Robota nie w moim moto.

pozdro
żyj i daj żyć innym

Toma
Figlarz
Posty: 74
Rejestracja: 22 mar 2005, 08:43
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postautor: Toma » 16 mar 2006, 16:15

Matiej pod kanapą powinineś mieć naklejke z kodem lakieru , mialem ten sam problem po paciaku parkingowym - okazało sie ze baza jest srebrna a klar czerwony :grin: , jak bedziesz przelatywał przez ślask to mam dobrego speca :D
http://www.bikepics.com/members/19770418/

....Get your motor runnin' Head out on the highway................

STABOL
Posty: 7
Rejestracja: 17 maja 2005, 19:27
Lokalizacja: Wyry woj. Śląskie

Postautor: STABOL » 18 mar 2006, 14:01

Jak toma napisal, pod siedzeniem jest numer. Tez mialem ten problem, bo przeszlifowałem blotnik, ale mam kumpla ktory pracje na lakierni BMW w Katowicach, raz po pracy przyjechałem do niego, na podstawie tego numeru namieszal mi bazy, pomalowalismy błotniczek i jest ja nówka :grin:

Awatar użytkownika
ZibiFire
stary Seveniarz
Posty: 864
Rejestracja: 04 sty 2006, 21:54
Motocykl: ex RC 42 '94
Lokalizacja: Warszawa "koło"

Postautor: ZibiFire » 18 mar 2006, 21:07

Aloha.
W KIA Malibu na Morelowej w Warszawie, jest podobno bardzo dobra lakiernia. Tam malują odrestaurowywane (ciężkie słowo do napisania) stare samochody, sam widziałem jakiegoś merca z 50 lat i jakieś b. stare porsche. Jak z motocyklami niewiem ale jeśli tam oddają takie cuda to muszą mieć sprzęt dobry i pewnie jakieś doświadczenie z doborem lakierów. Mi malowali pół samochodu - metalik i kumpel mówił że dobra robota bo różnicy nie widać (a z metalikiem to ponoć ciężko). Niewiem dla mnie to ciemna magia.
Jak chcesz to pójdę na ul. Prymasa Tysiąclecia tam jest Kawa, Suzuki i Harley może tam popytam. Daj znak-sygnał czy to cię interesuje a wezmę zwierza i pójdę w poniedziałek na spacer.
Pozdro ZF
....Always Look On The Bright Side Of Live.........

Awatar użytkownika
Matiej
Ujeżdżacz Kopciuszka
Posty: 1476
Rejestracja: 28 mar 2005, 18:26
Motocykl: XJ 900S Diversion - krówka
Lokalizacja: Izabelin - Niewielkie przyległości obok miasta stołecznego Warszawy
Kontakt:

Postautor: Matiej » 21 mar 2006, 20:45

No to dobry adres. Jak już wygram w totolotka to sobie tam odrestauruje jakąś bryke. Dzięki chlopy za rade
żyj i daj żyć innym

yamamoto
Pampers / Chińska SF
Posty: 503
Rejestracja: 07 lip 2005, 23:37
Motocykl: BMW K1200RS
Lokalizacja: Warszawa-Chomiczówka
Kontakt:

Postautor: yamamoto » 21 mar 2006, 21:30

matieju obiecałem wiec troszke zapomiałem zartem na ul. leszno na początku
ul. Leszno 8/10 22/ 636-55-00 od małej puszki po areozowle itp...
prosze...

Zbigu
Mistrz Parkietów
Posty: 616
Rejestracja: 13 mar 2005, 16:50
Motocykl: CB750LTD
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lakier

Postautor: Zbigu » 21 kwie 2006, 22:40

Panowie. Jest pytanie
Gdzie w Wawie lub okolicach jest miejsce gdzie dobiorą mi lakier do motocykla. Musze pomalować blotnik a nie mogą mi nigdzie pipy koloru zrobić. Macie miejsce polecane. Robota nie w moim moto.

pozdro
Jak byś trąbo jerychońska zadzwonił i spytał to byś miał. A tak to se pomaluj sprayem i nie zawracaj ...........
Prawdziwe życie zaczyna się po 50-tce.
rura-bomber

Awatar użytkownika
dofo
powsinoga
Posty: 1849
Rejestracja: 09 lut 2005, 18:20
Motocykl: SevenFifty '92
Lokalizacja: Czerwieńsk / Berlin
Kontakt:

Postautor: dofo » 27 maja 2006, 21:13

Robie pewien eksperyment, a przy okazji przygotowuje artykul na nasza strone glowna. Prosze zeby kazdy kto moze wpisal w tym temacie:
1) rocznik
2) CODE oraz COLOR
3) kolor motocykla (tak na oko)

Prosze podawajcie te dane, nawet jezeli ktos przed wami podal juz identyczne.


Wróć do „Mechanika”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości