momenty dokręcania śrub...?

Serwisówki, mechanika, technika, akcesoria - czyli wszystko związane z sevenką w warsztacie
wilk
Beniamin
Beniamin
Posty: 64
Rejestracja: 27 kwie 2005, 20:03
Lokalizacja: Łódź

momenty dokręcania śrub...?

Postautor: wilk » 22 paź 2005, 17:43

jeśli ktoś ma pojęcie to niech się wiedzą podzieli:)jakieś 3000 km temu wymieniłem łancuszek rozrządu i od tamtej pory troszkę mi się pociło olejem między pokrywą zaworów a głowicą(co mnie nie dziwi bo takiej uszczelki się zazwyczaj nie używa dwukrotnie) wreszcie drogą wymiany pienieżno-towarowej wszedłem w posiadanie nowej uszczelki takowej :grin: no i zbieram sie do wymiany, niestety nie wiem jednak jakiego typu mocy (może nadprzyrodzonych!?) użyć do dokręcenia śrub pokrywy.Nie chcę przesadzić i potem gorzko żałować, dlatego zasięgnę języka wyjadaczy. Acha a czy może mi ktoś jeszcze powiedzieć gdzie jest sekretne pokrętło,śruba, cokolwiek do regulacji obrotów przy gaźnikach(jest wogóle takie cóś w SF!?) :?: bo w NTV to miałem takie eleganckie wyprofilowane,mniam!!!! :D

zajc
mlody Seveniarz
mlody Seveniarz
Posty: 181
Rejestracja: 09 lut 2005, 23:30
Lokalizacja: Czersk/Posen

Postautor: zajc » 22 paź 2005, 19:05

A w serwisowce nie ma podanych moementow? Przeciez jest do sciagniecia z http://www.seven-fifty.prv.pl :wink:
A magiczne pokretlo znajduje sie na dole pomiedzy 2 a 3 gaznikiem.Na poczatek ciezko znalezc, ale wiadomo ze pierwszy raz jest najgorszy :P

wilk
Beniamin
Beniamin
Posty: 64
Rejestracja: 27 kwie 2005, 20:03
Lokalizacja: Łódź

Postautor: wilk » 27 paź 2005, 00:18

wszystko już wziąłem i poznajdowałem:)dzięki !!! jak to przystało wilk i zajc to dobrany duet;) hehe!!


Wróć do „Mechanika”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości