Mechanik - pomorskie

Serwisówki, mechanika, technika, akcesoria - czyli wszystko związane z sevenką w warsztacie
reles
Senior
Senior
Posty: 109
Rejestracja: 05 sie 2009, 10:44
Motocykl: vfr 750 rc36II
Lokalizacja: ---

Mechanik - pomorskie

Postautor: reles » 03 paź 2015, 21:09

Szukam ogarniętego mechanika, który wymieni łańcuch + napinacz alternatora (wiadomo co to oznacza :) ). Trójmiasto i okolice. Znacie jakichś godnych polecenia? Znany i lubiany tutaj Aleksander już chyba zwinął warsztat.

Awatar użytkownika
ziomoslaw
Junior
Junior
Posty: 48
Rejestracja: 26 kwie 2015, 19:37
Motocykl: Honda CB Seven Fifty
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mechanik - pomorskie

Postautor: ziomoslaw » 05 paź 2015, 01:17

Gdańsk wrzeszcz, ul. sobótki
https://www.facebook.com/kgmoto1?fref=ts
604 639 798
Ja jestem zadowolony, za wymianę opony przód+klocki i płyn, naprawa kierunków zapłaciłem 210zł ;)

reles
Senior
Senior
Posty: 109
Rejestracja: 05 sie 2009, 10:44
Motocykl: vfr 750 rc36II
Lokalizacja: ---

Re: Mechanik - pomorskie

Postautor: reles » 05 paź 2015, 17:53

Robiłeś u nich coś grubszego? Sorry, klocki i płyn to każdy może sobie sam wymienić 8)

Awatar użytkownika
KarolusMaximus
Beniamin
Beniamin
Posty: 90
Rejestracja: 11 sie 2014, 05:34
Motocykl: HCB750 Black Magic Woman
Lokalizacja: GWE,GPU,GA

Re: Mechanik - pomorskie

Postautor: KarolusMaximus » 05 paź 2015, 18:13

Tego mechanika w internetach lokalnie dużo polecają https://www.facebook.com/Wisniamotorspl
"Nie mam czasu myśleć a co dopiero pisać, napisze jak coś wymyśle gdy tylko będę miał czas" KarolusMaximus
HCB750`99 BlackMagicWoman
Mój własny tor wyścigowy

Awatar użytkownika
LuTo
dmuchnij moją trąbkę
Posty: 1826
Rejestracja: 01 sty 2008, 15:29
Motocykl: R1200RT
Lokalizacja: WWY

Re: Mechanik - pomorskie

Postautor: LuTo » 05 paź 2015, 21:09

spytaj Soulsicka, pewnie cos Ci podpowie
========
LuTo
Obrazek

Awatar użytkownika
krzysiek_m
stary Seveniarz
Posty: 448
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:58
Motocykl: XRV750 / CRF 1000
Lokalizacja: Gdynia

Re: Mechanik - pomorskie

Postautor: krzysiek_m » 06 paź 2015, 19:22

Olek siedzi zdaje się w KMJ w Yamaha we Wrzeszczu.. znajomy FJR u niego serwisuje i jest zadowolony.
Jest Osa w Gdyni - na pewno jest dobrym mechanikiem.
Jest Warkot w Pruszczu - chłopaki mają zdaje się solidne podejście do tematu, kolega przez kilka lat tam serwisował.

Jeszcze mały edit odnośnie Wiśni...
Wiem, że są kontrowersje wokół tego warsztatu, ale nie znam konkretów - fakt, że jest medialny :-).

Awatar użytkownika
KarolusMaximus
Beniamin
Beniamin
Posty: 90
Rejestracja: 11 sie 2014, 05:34
Motocykl: HCB750 Black Magic Woman
Lokalizacja: GWE,GPU,GA

Re: Mechanik - pomorskie

Postautor: KarolusMaximus » 06 paź 2015, 20:27

Medialny ,tak sam zauważyłem ale o żadnych kontrowersjach nigdy nie słyszałem ,nigdy też nie korzystałem z jego usług ,nie znam też osobiście ale słyszałem i czytałem ,że zna się na olejakach i nie tylko, oraz ,że ma suzuki gsx1400 turbo ,które sam przerabiał.
"Nie mam czasu myśleć a co dopiero pisać, napisze jak coś wymyśle gdy tylko będę miał czas" KarolusMaximus
HCB750`99 BlackMagicWoman
Mój własny tor wyścigowy

TOMI
stary Seveniarz
Posty: 500
Rejestracja: 23 sty 2010, 18:37
Motocykl: Było SF 750
Lokalizacja: było CB750

Re: Mechanik - pomorskie

Postautor: TOMI » 06 paź 2015, 20:33

U Osy robili mi w tym roku napinacz, zawory i regulację gaźników. Mądre instrukcje piszą, że tak należy postępować po ingerencji w łańcuch.
Fakt, że zapomnieli o przestawieniu wałka wyrównoważającego jaki posiada CBR i sam sobie dostroiłem po odebraniu z warsztatu, bo coś
nierówno jak na mój gust pracował silnik :roll:
Cena za usługę ? 600 zł jeden popłacze się :cry: a drugi powie, że warto zapłacić :rock:
Ja zapłaciłem ponieważ nie posiadam wystarczającego zaplecza i mam gwarancję, że działa i pracuje :moto:
Druga sprawa jest taka, że Osa sam kręci w Twoim silniku i jego pomagier. W innych zakładach kręci się czterech fachowców, dwóch pomagierów i szef.
Kto kręcił w silniku nigdy się nie dowiesz... :co:
Nie chcę osądzać, ale codziennie przejeżdżam obok Wiśni i ten burdel przed warsztatem i ogólny chaos jakoś mnie nie przekonują :mlotek:

Awatar użytkownika
KarolusMaximus
Beniamin
Beniamin
Posty: 90
Rejestracja: 11 sie 2014, 05:34
Motocykl: HCB750 Black Magic Woman
Lokalizacja: GWE,GPU,GA

Re: Mechanik - pomorskie

Postautor: KarolusMaximus » 10 paź 2015, 20:46

Muszę przyznać ,że widok jest odpychający ale nie zawsze musi to oznaczać "Zenek za rogiem" To coś na zasadzie serwisu Saab w Rumi na Grunwaldzkiej ,jeszcze niedawno wyglądało to jak "gówno w lesie" a teraz wygląda jak "zagranico" . : ] https://www.google.pl/maps/place/SAAB-R ... a6!6m1!1e1
"Nie mam czasu myśleć a co dopiero pisać, napisze jak coś wymyśle gdy tylko będę miał czas" KarolusMaximus
HCB750`99 BlackMagicWoman
Mój własny tor wyścigowy


Wróć do „Mechanika”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: zajc i 24 gości