stelaz kufra SF a NH

Serwisówki, mechanika, technika, akcesoria - czyli wszystko związane z sevenką w warsztacie
artur.konkol
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 19 cze 2015, 13:36
Motocykl: honda cb 250

stelaz kufra SF a NH

Postautor: artur.konkol » 21 cze 2015, 16:26

Pytanie czy stelaz od sewenki będzie pasował do najtholka? Świeżo kupiłem NH model od 91 w górę. z poprzedniego sprzętu został mi kufer shad z płyta. czy szanowni bardziej w temacie zagłębieni koledzy mogą mi polecic coś w normalnych pieniadzach. Dodam że kufer jest mi do szczęścia neizbedny . Nie dysponuję warsztatem aby zrobc go samemu(był taki wątek na forum) chętnie jak ktoś ma Kupie używany ,również samorobke

Awatar użytkownika
KLOSZ
Mr. Kamizelka
Posty: 6172
Rejestracja: 07 sie 2007, 18:27
Motocykl: BuBu Er 1150 GiejeS
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: stelaz kufra SF a NH

Postautor: KLOSZ » 21 cze 2015, 18:36

Niestety nie pasi. Musisz szukac do NH albo rzeźbić gdzieś po warsztatach.
Zdrowko
KLOSZ
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Cytaty na dziś i jutro:
"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - ® KLOSZ ™
"To co widzisz to też jest patologia, tylko trochę inna niż Twoja..." - tez ® KLOSZ ™
Było: Pony 50, 2 x CBSF, FJR, Trampek, a jest GiejeS :)

artur.konkol
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 19 cze 2015, 13:36
Motocykl: honda cb 250

Re: stelaz kufra SF a NH

Postautor: artur.konkol » 28 wrz 2015, 20:07

Gdyby kogoś interesilo to znalazłem stelaz kufra który pasuje do nighthawka szału nie ma i trzeba pokombinowac z płytą ale przy odrobinie samozaparcia kuferek można założyć jest to SHAD H0C74T . Gdyby użyć rekomendowanej przez producenta stelaza płyty montaż to zajmuje przy użyciu podstawowych narzędzi ok 30-40 min. Polecam zaopatrzyć sie w pasek cieniutkiej skóry aby zrobic podkladki zapobiegające porysowaniu ramy


Wróć do „Mechanika”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości