Zaciski hamulcowe

Serwisówki, mechanika, technika, akcesoria - czyli wszystko związane z sevenką w warsztacie
Awatar użytkownika
Matiej
Ujeżdżacz Kopciuszka
Posty: 1476
Rejestracja: 28 mar 2005, 18:26
Motocykl: XJ 900S Diversion - krówka
Lokalizacja: Izabelin - Niewielkie przyległości obok miasta stołecznego Warszawy
Kontakt:

Zaciski hamulcowe

Postautor: Matiej » 09 cze 2005, 15:11

Witam
Szanowni juzerzy sevenek. Kazdy wie ze jestem na etapie krecenia kluczem w swojej SF. Mam zgryz. Czy może ktoś z was robił sam hamulce przednie tylne. Tj rozkręcal zaciski czyścił zmieniał klocki itp. Interesuje mnie czy w SF są na tłoczkach hamulcowych osłony przeciw kurzowe?? U mnie nie było ;( a dupki jedne mówią ze niby wszystko i te osłony też są w kompletach naprawczysz a taki komplecik to 95zł na tarcze przód i 63zł na tył. Nie uśmiecha mi się płacić. Jest kwestja ze na telefon nie dowierzam im ze faktycznie są take osołny. PLS. Oblukajcie swoje hamulce i mi powiedzcie czy są. Bo jak nie ma tych osłon nigdzie zanczy ze nie powinno być i u mnie i będe miał z bańki
żyj i daj żyć innym

Awatar użytkownika
torello
1966-2005
Posty: 519
Rejestracja: 17 lut 2005, 16:59
Lokalizacja: Warszawa/Kazimierz Dolny

Re: Zaciski hamulcowe

Postautor: torello » 09 cze 2005, 16:08

Wytrzymaj chwile sprawdze i dam znać jak to jest.
A spowalniacze robiłem, wymieniałem klocki , płyn , przewody myłem je i smarowałem. dasz rade. A gumki , chyba są jakieś oringi ale nie pamietam.
Okolice Kazimierza Dolnego nie mają przdemną tajemnic.

Awatar użytkownika
Matiej
Ujeżdżacz Kopciuszka
Posty: 1476
Rejestracja: 28 mar 2005, 18:26
Motocykl: XJ 900S Diversion - krówka
Lokalizacja: Izabelin - Niewielkie przyległości obok miasta stołecznego Warszawy
Kontakt:

Postautor: Matiej » 09 cze 2005, 21:16

O Prosze.
Torello ledwo napiał maila juz na motocyklu do mnie pędził. Naprawde szybki gość z niego :) Ledwo wpadł (akurat odkręcilem hamulce przednie) już usiadł odkręcił za mnie zabrał mi klucze "patrz tak się robi" odkręcił nasmarował skręcił i jest gites. A propo osłonek to sevenka nie ma. Już nie aktualne. Torello dzięki za pomoc!!
W ogóle to chyba kobiety Twoje to ledwo się zorientowały a ty już przy majtkach majstrowałeś ;) ihihihih
żyj i daj żyć innym

Awatar użytkownika
torello
1966-2005
Posty: 519
Rejestracja: 17 lut 2005, 16:59
Lokalizacja: Warszawa/Kazimierz Dolny

Postautor: torello » 10 cze 2005, 09:10

Matiej, prosze bez reklamy. :D
Okolice Kazimierza Dolnego nie mają przdemną tajemnic.


Wróć do „Mechanika”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: mientas60, zajc i 43 gości