Sprężynka przy podnóżkach kierowcy

Serwisówki, mechanika, technika, akcesoria - czyli wszystko związane z sevenką w warsztacie
Hazell
mlody Seveniarz
mlody Seveniarz
Posty: 175
Rejestracja: 24 sie 2006, 12:38
Lokalizacja: Grodzisk Maz.

Sprężynka przy podnóżkach kierowcy

Postautor: Hazell » 16 kwie 2007, 10:18

Hej,
Potrzebuję zdobyć sprężynkę (sztuk dwa) przy podnóżkach kierowcy, która zawsze sprowadza podnóżki do poziomu. U mnie tych sprężynek nie ma co powoduje, że czasem któryś podnóżek się złoży i nie mogę trafić na niego nogą - raz złapałem stresa z tego powodu...
Pytanie - skąd można zdobyć takie sprężynki?
Czy ma ktoś może namiar na jakiś salon hondy, w którym możnaby to kupić? Chcę kupić jeszcze oringi uszczelniające podłączenie do chłodnicy oleju a to już chyba tylko tam...
Pozdrawiam
H.A.Z.E.L.L.
Hydraulic Artificial Zealous Exploration and Learning Lifeform

Piter
Junior
Junior
Posty: 23
Rejestracja: 19 lut 2007, 22:38
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Postautor: Piter » 16 kwie 2007, 10:22

Honda Plaza ulica Malownicza :) Życze duzo cierpliwosci. Zanim pojedziesz wplacic zaliczeke na zamawiany towar popros zeby upewnili sie ze moga go sprowadzic. Ja przejechalem sie raz za darmo.

P.S. Dzwoniles do lakiernika??

Hazell
mlody Seveniarz
mlody Seveniarz
Posty: 175
Rejestracja: 24 sie 2006, 12:38
Lokalizacja: Grodzisk Maz.

Postautor: Hazell » 16 kwie 2007, 10:28

Dzieki za namiar :)
Do lakiernika nie dzwonilem poniewaz niestety nie dostalem messydża...
Generalnie polakierowalem sam i jestem bardzo zadowolony :)
H.A.Z.E.L.L.
Hydraulic Artificial Zealous Exploration and Learning Lifeform

Awatar użytkownika
lesor
(ex SF)
Posty: 1999
Rejestracja: 12 lut 2005, 22:26
Motocykl: [ex] SF94 + SF93
Lokalizacja: archiwum

Postautor: lesor » 16 kwie 2007, 17:09

Hej,
Potrzebuję zdobyć sprężynkę (sztuk dwa) przy podnóżkach kierowcy, która zawsze sprowadza podnóżki do poziomu. U mnie tych sprężynek nie ma co powoduje, że czasem któryś podnóżek się złoży i nie mogę trafić na niego nogą - raz złapałem stresa z tego powodu...
Pytanie - skąd można zdobyć takie sprężynki?
http://dofo.livenet.pl/forum/viewtopic.php?t=1004
Honda Plaza ulica Malownicza :) Życze duzo cierpliwosci. Zanim pojedziesz wplacic zaliczeke na zamawiany towar popros zeby upewnili sie ze moga go sprowadzic. Ja przejechalem sie raz za darmo.
Zdecydowanie zaprzeczam. Kilkukrotnie zostałem tam dobrze potraktowany. A nawet bardzo dobrze. Bez żadnej zaliczki na nietypowe lub nie psujące się części.
Co do cierpliwości, może wskażesz miejsce w Polsce, gdzie od ręki kupię do Sevenki coś innego niż olej albo filtr?
Każde pokolenie ma własny czas
Każde pokolenie chce zmienić świat
Każde pokolenie odejdzie w cień
A nasze - nie

Piter
Junior
Junior
Posty: 23
Rejestracja: 19 lut 2007, 22:38
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Postautor: Piter » 16 kwie 2007, 18:14

Ja nie mam im nic do zarzucenia poza jednym wypadkiem. Otoz dwa tygodnie temu zadzwonilem do Hondy z zapytaniem o separatory oddzielajace króćce ssące od kolektora dolotowego (dwa prawe i dwa lewe) mily pan poinformowal mnie ze nie ma problemu, sprowadza mi w ciagu dwoch dni pod warunkiem ze zloze zamowienie osobiscie i wplace zaliczke. Zapakowalem sie w kapsule, przeteleportowalem na drugi koniec miasta zeby dowiedziec sie ze dwa lewe bede mial za dwa dni, prawe zas za dwa miesiace jak doplyna z japonii.

Poszperalem chwilke w necie i w trzy dni pozniej mialem caly komplet w domu. Chodzi mi poprostu o to ze koles z ktorym gadalem przez telefon mogl sie upewnic co do dostepnosci owych elementow w europie.

Tak poza ty nie mam im nic do zarzucenia. Reszte potrzebnych gratow zamowilem u nich. No i oczywiscie masz racje ze w warszawie w ciagu dwoch dni nigdzie indziej nie zdobede czasci do CB

Pozdrawiam


Wróć do „Mechanika”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości