Kichanie w filtr powietrza

Serwisówki, mechanika, technika, akcesoria - czyli wszystko związane z sevenką w warsztacie
Towle
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2020, 08:10
Motocykl: Cb 750, 2000r
Lokalizacja: Wrocław

Kichanie w filtr powietrza

Postautor: Towle » 25 lip 2020, 13:08

Cześć, czy któryś posiadaczy miał w swoim motocyklu taką przypadłość że kicha z gaźnika w filtr powietrza? Mój ma tak niezależnie od tego czy ciepły czy zimny, pojawiło się to kilka dni temu. Żadnych innych objawów nie posiada, pali na dotyk zimny(oczywiście na ssaniu) czy ciepły, jak się rozgrzeje to chodzi równo i idzie jak zły.
Pozdrawiam
Robert

Awatar użytkownika
bogd74
stary Seveniarz
Posty: 1328
Rejestracja: 07 sie 2017, 15:41
Motocykl: Honda CB 750 NH RC38 i SF RC42
Lokalizacja: Rybnik/Wodzisław Śląski

Re: Kichanie w filtr powietrza

Postautor: bogd74 » 27 lip 2020, 02:44

Sprawdź świece, fajki czy nie luźne...

Towle
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2020, 08:10
Motocykl: Cb 750, 2000r
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kichanie w filtr powietrza

Postautor: Towle » 09 sie 2020, 17:26

Temat rozwiązany, sprawdziłem świece i cewki wszystko ok. Brałem pod uwagę jeszcze gaźniki ale na nich się nie znam więc nie chciałem tam nic dotykać, podjechałem do mechanika umówiłem się na termin a w międzyczasie jeszcze go zatankowałem 95 vpower. Po zatankowaniu kichanie uspokoiło się zdarzało, się raz czy 2 przy odpaleniu. Podjechałem do mechanika już na umówiony termin opowiedziałem co to za historia. Odesłał mnie na stacje żeby zalać pełny bak 98 i porządnie przegonić tak też zrobiłem i problem znikł. Przyczyną było stare paliwo w baku którego nie zlałem po zakupie tylko na nim jeździłem, ot taka historia i przestroga dla potomnych.


Wróć do „Mechanika”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości