inazuma vs sf

Pytania osób nie posiadających jeszcze CB750.
Pisanie bez rejestracji wymaga akceptacji moderatora.
mikegsx400

inazuma vs sf

Postautor: mikegsx400 » 30 lis 2006, 02:57

Witajcie,

rozwazam zakup jednego z w/w modeli, przypuszczam ze kilku z was tez moglo sie zastanawiac nad jednym z nich, wiec mam pytanie czy ktos jezdzil i jednym i drugim (choc choc mam namysli raczej inke:P) i jakie sa jego wrazenia z jazdy. w sumie na papierze lepiej wypada gsx (10KM wiecej i chyba 7Nm wiecej i mniejszea masa) ale jak to sie ma do codziennej eksploatacji i innych walorow uzytkowych. jak wyglada spalanie, osiagi itp.
czekam na odp.

pozdrawiam M.

Awatar użytkownika
skomo
1959-2008
Posty: 332
Rejestracja: 03 kwie 2006, 09:36
Lokalizacja: Warszawa - Stara Miłosna

Postautor: skomo » 30 lis 2006, 09:02

Jeździłem i tym i tym. :grin:
Może inazuma 750 wypada nieco lepiej :grin: w mocy i momencie, ale jest gorsza od Honi CB 750 :( ponieważ CB-ka ma silnik z hydrauliczną regulacją zaworków :D mało kłopotliwy w obsludze :D sprawuje się doskonale :D hamulce od CBR-y wyśmienite :D zawiasy lepsze itd.itp.
Zresztą co tu dużo mówić : to HONDA a nie jakieś tam SUZUKI :shock:
Oczywiście Suzana jest tańsza od CB-ki .......................ale chyba już wiesz co masz wybrać

Posiadacz Yamahy Jasio
najważniejszy w moto jest dobry wydech

Awatar użytkownika
lesor
(ex SF)
Posty: 1999
Rejestracja: 12 lut 2005, 22:26
Motocykl: [ex] SF94 + SF93
Lokalizacja: archiwum

Postautor: lesor » 30 lis 2006, 18:48

A ja słyszałem od takiego jednego, że inazuma (750) ma lepsze zawieszenie. I nie mam prawa mu nie wierzyć.
Tak na prawdę ważne co komu wpada w oko bardziej.
Inazuma ze względu na rozmieszczenie podnóżków-kierwonicy-siodła wskazana jest dla więcej niższych osób.
:)
Każde pokolenie ma własny czas
Każde pokolenie chce zmienić świat
Każde pokolenie odejdzie w cień
A nasze - nie

Awatar użytkownika
El Kriss
stary Seveniarz
Posty: 1038
Rejestracja: 26 mar 2005, 10:51
Motocykl: cb 750 i jakis inny
Lokalizacja: Łodz

Postautor: El Kriss » 30 lis 2006, 19:11

wskazana jest dla więcej niższych osób.
:)
to było dosyc poniżające :D
Kilometry szos, tony piachu, jadę więc żyję.

Ronin
stary Seveniarz
Posty: 403
Rejestracja: 14 wrz 2005, 18:58
Lokalizacja: Kłodzko (od 30 maja)

Postautor: Ronin » 30 lis 2006, 20:43

CZepiacie sie szczegółów. :P małe bywa piękne ;))

mucha
mlody Seveniarz
mlody Seveniarz
Posty: 175
Rejestracja: 27 maja 2005, 19:04
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: mucha » 30 lis 2006, 22:19

...kurduple wypad :D :D :D

mikegsx400

Postautor: mikegsx400 » 01 gru 2006, 01:47

dzieki za odp., a jeszcze co do zawieszenia mam watpliwosci, gsx ma zawiechy showa, a jakie ma cb? choc z drugiej strony... kumpel poscieral buty na cb 750 z '78 wiec SF napewno ma zajebcze:P
moze wiecie w ktorym roku pojawila sie inka? bo cb chyba w 92, a modele z lat 92-4 beda mnie interesowaly.
Inazuma ze względu na rozmieszczenie podnóżków-kierwonicy-siodła wskazana jest dla więcej niższych osób
czemu? podnozki sa wyzej, kiera blizej, jak to sie ma w stosunku do cb? gsx ma bardziej spotrowo (podnozki wyzej i cofniete)?

Posiadacz Yamahy Jasio
nigdy nie widzialem tego modelu :lol: :lol: :lol:

pozdrawiam, M.

Awatar użytkownika
iceq
stary Seveniarz
Posty: 504
Rejestracja: 30 maja 2006, 16:56
Motocykl: CB1300 VFR1200F k1200gt JUNAK
Lokalizacja: Sieradz-Lodz
Kontakt:

Postautor: iceq » 01 gru 2006, 09:08

Witam.
A ja akurat smigalem Inka ale 1200. O ile dobrze pamietam to prawie ten sam motocykl tylko z silnikiem od bandziora. Przynajmniej tak wyglada na oko. I powiem krotko. Chociaz momentu ma wiecej to zdecydowanie wolałbym wybrać CB 750. Ktora jest strasznie fajna az do bolu. Mily silnik, wygodna pozycja, sexi wyglad to atuty ktore moim zdaniem sa ponad wszystko. W moim odczuciu (wyjatkowo subiektywnym) uwazam ze na Ince siedi sie jak na kozie (sorki ale takie sa moje doznania). Wlazlem ktoregos dnia na nia, przejechalem sie i bez entuzjazmu zlazlem i oddalem wlascicielowi. Ci co mnie znaja wiedza ze podoba mi sie wszystko co ma dwa kola i jest zadbane. Ale Inka akurat nie. Oczywiscie sa gusta i gusciki. Dlatego podkreslam ze moja opinia jest spaczona. Mnie sie po prostu podoba SF.
Pozdro
tylko mięczaki jedzą miód, twardziele żują pszczoły ....
http://www.bikepics.com/members/iceq/

Gość

Postautor: Gość » 04 gru 2006, 09:00

No Icóś, jak się ma X 4 to wszystko inne jest już z definicji nieładne :D :D :D , żeby nie powiedzieć, że to gówno , no nie :grin: :grin:
Jednak jak to mówi moja żona o gustach się nie dyskutuje.
Wszystko jeśli jest dobre, zadbane i nie zużytea na dodatek się komuś podoba to niech kupuje i nie liczy się z cenami. :grin:

Gość

Postautor: Gość » 04 gru 2006, 14:37

No Ci co mnie znaja to wiedza ze mnie sie raczej zdecydowana wiekszosc pojazdow podoba. Wiec raczej ewenementem jest gdy mowie, ze cos mi sie nie podoba. Poza tym podkreslam ze sporo momentu pojazd mial (silnik 1200) i prowadzil sie dobrze, rowniez powtornie podkreslam ze siedzialo mi sie na nim jak na kozie. Ale to moje zdanie osobiste. Motocykl ogolnie prezentuje sie ladnie.
Pozdro

Awatar użytkownika
iceq
stary Seveniarz
Posty: 504
Rejestracja: 30 maja 2006, 16:56
Motocykl: CB1300 VFR1200F k1200gt JUNAK
Lokalizacja: Sieradz-Lodz
Kontakt:

Postautor: iceq » 04 gru 2006, 14:43

No Icóś, jak się ma X 4 to wszystko inne jest już z definicji nieładne , żeby nie powiedzieć, że to gówno , no nie
Jednak jak to mówi moja żona o gustach się nie dyskutuje.
Wszystko jeśli jest dobre, zadbane i nie zużytea na dodatek się komuś podoba to niech kupuje i nie liczy się z cenami.
A to pewnie Skomo napisal...... :P Tylko sie zapomnial zalogowac.... :P
No Ci co mnie znaja to wiedza ze mnie sie raczej zdecydowana wiekszosc pojazdow podoba. Wiec raczej ewenementem jest gdy mowie, ze cos mi sie nie podoba. Poza tym podkreslam ze sporo momentu pojazd mial (silnik 1200) i prowadzil sie dobrze, rowniez powtornie podkreslam ze siedzialo mi sie na nim jak na kozie. Ale to moje zdanie osobiste. Motocykl ogolnie prezentuje sie ladnie.
Pozdro
To pisalem ja Iceq. Tez zapomnialem sie zalogowac... :P
Pozdro :)
tylko mięczaki jedzą miód, twardziele żują pszczoły ....
http://www.bikepics.com/members/iceq/

mikegsx400

Postautor: mikegsx400 » 04 gru 2006, 23:51

ciagle nie uzyskalem odp. naprawde nikt nie wie?

Awatar użytkownika
dofo
powsinoga
Posty: 1849
Rejestracja: 09 lut 2005, 18:20
Motocykl: SevenFifty '92
Lokalizacja: Czerwieńsk / Berlin
Kontakt:

Postautor: dofo » 05 gru 2006, 01:05

gsx ma zawiechy showa, a jakie ma cb?
tez SHOWA

dasf

Postautor: dasf » 01 lip 2007, 13:54

:moto:

Gość

Postautor: Gość » 01 lip 2007, 20:25

Gdyby kogoś temat dalej interesował, to:

http://www.grupa-poludnie.info/viewtopi ... hlight=gsx


Wróć do „100 pytań do...”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości