Dziewica!!!...kto pomoże...

Pytania osób nie posiadających jeszcze CB750.
Pisanie bez rejestracji wymaga akceptacji moderatora.
Mateo
Junior
Junior
Posty: 23
Rejestracja: 16 gru 2005, 16:04
Lokalizacja: Częstochowa

Dziewica!!!...kto pomoże...

Postautor: Mateo » 18 gru 2005, 02:00

Witam!!!
Mam na imie Maciek i pisze z Częstochowy! Nie znacie mnie, ale ja troche poczytałem o Was i ... jestem bardzo mile zaskoczony, ze wśród motocyklistów są tacy normalni i fajni ludzie! :wink: Tjaa! To tak troche się pogubiłem na początek... Trafiłem tu bo chce kupić Seven-Fifty i właściwie rozpocząć swoją przygodę z motocyklem! Chciałem się dowiedzieć więcej o moto, ale ... nie wiedziałem, ze za moto kryją się uczucia, radości smutki, usmiech i łzy! No i trochę fajnych zboczonych linków... :D ! Wszystko co tu robicie to Fantastyczne i jesli moge do Was dołaczyc to będzie to dla mnie zaszczyt!!! A propos! Czy ktos z Was wie o jakimś fajnym Seven-Fity który mógłbym nabyć:?: :?: :?: I kiedy najblizszy zlot :?: UPS! Troche przegiąłem jak na poczatek :oops: , ale pytam, bo nie wiem czy zdąże sobie przypomnieć jak sie prowadzi moto i to wcale nie lekkie :!: Pozdrawiam Wszystkich

Ronin
stary Seveniarz
Posty: 403
Rejestracja: 14 wrz 2005, 18:58
Lokalizacja: Kłodzko (od 30 maja)

Postautor: Ronin » 18 gru 2005, 09:39

Witam, i pozdrawiam o moto pytaj Lesora, poza tym zreknij do dzialu Kupie Sprzedam Zamienie,
Ostatnio mi sie dostalo i to slusznie - zamiast SF pospieszylem sie i nabylem CBR ale zostalem chyba potraktowany ulgowo i nadal zyje ;)

Beny
Seveniarz
Seveniarz
Posty: 223
Rejestracja: 09 lut 2005, 21:50
Motocykl: Fazer 1000, SM 610
Lokalizacja: OPOLE
Kontakt:

Re: Dziewica!!!...kto pomoże...

Postautor: Beny » 19 gru 2005, 04:05

Witam!!!
Mam na imie Maciek i pisze z Częstochowy!
Witaj Mateo!
Jak chcesz kupić Seven-Fifty to zapraszam do Opola...
Może się dogadamy :D

Pozdrawiam

PS. Dofo nie martw się, będzie ewentualnie drugi Seven :P
Beny i 2x72 rumaki w jednej dłoni zaklęte
http://www.motocykle.opole.pl
http://www.fazer1000.pl

Awatar użytkownika
lesor
(ex SF)
Posty: 1999
Rejestracja: 12 lut 2005, 22:26
Motocykl: [ex] SF94 + SF93
Lokalizacja: archiwum

Postautor: lesor » 19 gru 2005, 09:45

Prawda to, przymierzam się do sprzedaży mojej sevenki, jednak jest ona nietuzinkowa, bo z turystyczną owiewką. W ofercie pełny komplet z kuframi i pedalską skórką z bagsterem.
W konkurencji pozostaje też SF Wojtka i Matieja.
Moja jest z nich najlepsza :P
Oferta sprzedaży aktualna do końca marca tego roku. 8)



p.s. (jak u Benego)
Dofo, nie Martw się, ewentualne zamienniki są akceptowalne na forum ;) :siekierka:
Każde pokolenie ma własny czas
Każde pokolenie chce zmienić świat
Każde pokolenie odejdzie w cień
A nasze - nie

Mateo
Junior
Junior
Posty: 23
Rejestracja: 16 gru 2005, 16:04
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Mateo » 19 gru 2005, 10:06

Chetnie zajrzę do Opola na browarek! :piwo: Czy mamy się dogadywac na temat tej wisniowej seven :?: , czy masz na myśli inną :?: Ładne te sniezynki mikołaja :D Czy biorą udział w negocjacjach :cfaniak:
"Hitotsu! Kekki No Yu O Imashimuru Koto!

Awatar użytkownika
dofo
powsinoga
Posty: 1849
Rejestracja: 09 lut 2005, 18:20
Motocykl: SevenFifty '92
Lokalizacja: Czerwieńsk / Berlin
Kontakt:

Postautor: dofo » 19 gru 2005, 12:17

Jeszcze troche i bede musial zmienic jeden z warunkow wstepowania na forum "NIE MOZESZ miec Sevenki!" :mrgreen:

Wesolo sie zacznie robic jak tych "z" bedzie mniej od tych "bez" ;) Ale co tam - po raz kolejny sie ciesze, ze lesora nie posluchalem (:P) i forum zalozylem, bo tak zacnej ekipy to nigdzie indziej sie nie uswiadczy :przytul: :cmok:

PeeS: Mateo - dobry czlowieku. A co ty tam masz w podpisie, bo nie wiem czy mnie przypadkiem nie obrazasz :lol:

Awatar użytkownika
lesor
(ex SF)
Posty: 1999
Rejestracja: 12 lut 2005, 22:26
Motocykl: [ex] SF94 + SF93
Lokalizacja: archiwum

Postautor: lesor » 19 gru 2005, 12:43

Mateo - dobry czlowieku. A co ty tam masz w podpisie, bo nie wiem czy mnie przypadkiem nie obrazasz :lol:
"Hitotsu! Kekki No Yu O Imashimuru Koto!
Kolego! Ty na punkcie Joszimura [stuningowanego wydechu - przyp. tłumacza] masz kota!
:P
Każde pokolenie ma własny czas
Każde pokolenie chce zmienić świat
Każde pokolenie odejdzie w cień
A nasze - nie

Awatar użytkownika
dofo
powsinoga
Posty: 1849
Rejestracja: 09 lut 2005, 18:20
Motocykl: SevenFifty '92
Lokalizacja: Czerwieńsk / Berlin
Kontakt:

Postautor: dofo » 19 gru 2005, 12:50

"Po pierwsze! Wystrzegaj sie przemocy!" - blisko byles lesor :P

Ech - nie ma to jak lenistwo. Powtarzaj dofiaczku: google twoim przyjacielem, google twoim przyjacielem, google... :sciana:

Wojtas
Nekromanta
Posty: 1031
Rejestracja: 11 maja 2005, 15:51
Motocykl: YAMAHA XV 1700 ROAD STAR
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: Wojtas » 19 gru 2005, 14:18

Jeszcze troche i bede musial zmienic jeden z warunkow wstepowania na forum "NIE MOZESZ miec Sevenki!" :mrgreen:

Wesolo sie zacznie robic jak tych "z" bedzie mniej od tych "bez" ;) Ale co tam - po raz kolejny sie ciesze, ze lesora nie posluchalem (:P) i forum zalozylem, bo tak zacnej ekipy to nigdzie indziej sie nie uswiadczy :przytul: :cmok:

PeeS: Mateo - dobry czlowieku. A co ty tam masz w podpisie, bo nie wiem czy mnie przypadkiem nie obrazasz :lol:
Nasz Admin-Ortodoksa już trochę mięknie, i pomyśleć że na 1 zlot nie wpuścił Yamo. Ale ludzie sie zmieniają- to dobry objaw.

PS. teraz to dostanę "bana" :glupek: :diabelek:, i po :dupa:-ie.

Awatar użytkownika
dofo
powsinoga
Posty: 1849
Rejestracja: 09 lut 2005, 18:20
Motocykl: SevenFifty '92
Lokalizacja: Czerwieńsk / Berlin
Kontakt:

Postautor: dofo » 19 gru 2005, 14:30

Nasz Admin-Ortodoksa już trochę mięknie
No comments :mrgreen:
pomyśleć że na 1 zlot nie wpuścił Yamo
Nie bede tego tutaj poruszal - na zywo moge wytlumaczyc ;)
Ale ludzie sie zmieniają- to dobry objaw.
Zebym sie tylko na gorsze nie zmienil :P

Awatar użytkownika
oster
Nocny Jastrząb
Posty: 1804
Rejestracja: 18 lut 2005, 17:10
Motocykl: ex NH,XJR,CB1300,Hornet,XJR,HH
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: oster » 19 gru 2005, 15:06

Na Admina to ja mam sposób :P Prosze nie pytac jaki bo stosuje go tylko w ekstremalnych przypadkach :killer:
"miłość wszystko zwycięży, szczególnie miłość do pieniędzy"

Mateo
Junior
Junior
Posty: 23
Rejestracja: 16 gru 2005, 16:04
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Mateo » 19 gru 2005, 23:43

Mateo - dobry czlowieku. A co ty tam masz w podpisie, bo nie wiem czy mnie przypadkiem nie obrazasz :lol:
"Hitotsu! Kekki No Yu O Imashimuru Koto!
Kolego! Ty na punkcie Joszimura [stuningowanego wydechu - przyp. tłumacza] masz kota!
:P
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
w wolnym tłumaczeniu z japońskiego Po pierwsze! Strzec się porywczej odwagi!
Spotkałem razu jednego piękne dziewczę, a że uroda jej mnie ujęła i porywczy jestem(odwazny tez, bo było po trzech piwach) to mówię do niej::cycki: a ona na to: pocałuj mnie w :dupa: ...myślę HM! ja tu strategię tworzę a ona od razu całuj :?: No to ... źle troche jej emocje odczytałem i dostałem :siekierka: ... stąd madrość starego człowieka :wink:
"Hitotsu! Kekki No Yu O Imashimuru Koto!

Mateo
Junior
Junior
Posty: 23
Rejestracja: 16 gru 2005, 16:04
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Mateo » 22 gru 2005, 00:19

Ech! wszyscy karpie obierają... :cry:
"Hitotsu! Kekki No Yu O Imashimuru Koto!

Ronin
stary Seveniarz
Posty: 403
Rejestracja: 14 wrz 2005, 18:58
Lokalizacja: Kłodzko (od 30 maja)

Postautor: Ronin » 22 gru 2005, 09:10

Eh nie przesadzaj, nie wszyscy ;) u mnie taka zima, ze ostatnio pozrywalo kable i nie mialem sieci -dzialalo tylko GG i to z problemami:)

A karp fajny jest...

Mateo
Junior
Junior
Posty: 23
Rejestracja: 16 gru 2005, 16:04
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Mateo » 29 gru 2005, 00:37

No! Koniec obżarstwa swiątecznego i po świątecznego:!: Jak to mawiają nie sztuka zjeść, sztuka utrzymać :zygi: :dupa: :D Zostało pijaństwo noworoczne i karnawał :piwo: :piwo: :piwo: ...troche jestem przerazony że mam utrzymac 220 kilo niesfornej wagi! Jak na laika to spory wyczyn! Czy doradzacie najpierw na sezon CB 500? może bezpieczniej... :?: :moto:
"Hitotsu! Kekki No Yu O Imashimuru Koto!

Awatar użytkownika
dofo
powsinoga
Posty: 1849
Rejestracja: 09 lut 2005, 18:20
Motocykl: SevenFifty '92
Lokalizacja: Czerwieńsk / Berlin
Kontakt:

Postautor: dofo » 29 gru 2005, 01:11

Kichaj CB500. Jakbym mial kupowac maszyne z mysla o jednym roku w celu nauki, to bym juz wolal wykupic jakies prywatne godziny jazdy w jakiejs szkolce.
Odpada szukanie tymczasowej maszyny, stes czy to aby nie mina, koszty rejestracji, stres zeby to potem za rok sprzedac z jak najmniejsza strata... Gra nie warta swieczki ;)

Aneta
Frywolna Anetka
Posty: 800
Rejestracja: 11 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Aneta » 30 gru 2005, 00:13

No! Koniec obżarstwa swiątecznego i po świątecznego:!: Jak to mawiają nie sztuka zjeść, sztuka utrzymać :zygi: :dupa: :D Zostało pijaństwo noworoczne i karnawał :piwo: :piwo: :piwo: ...troche jestem przerazony że mam utrzymac 220 kilo niesfornej wagi! Jak na laika to spory wyczyn! Czy doradzacie najpierw na sezon CB 500? może bezpieczniej... :?: :moto:
Daj se chłopie spokój z CB 500!!! Ja zaczynałam od 750 Four, która waży 248 kilo i dałam radę (nawet podnieść jak było trzeba :lol: ). (Mam 173 cm wzrostu i ważę .....ok 60 kilo :P ). Uszy do góry, zachowaj rozsądek, myśl co robisz i będzie dobrze!

Wojtas
Nekromanta
Posty: 1031
Rejestracja: 11 maja 2005, 15:51
Motocykl: YAMAHA XV 1700 ROAD STAR
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: Wojtas » 30 gru 2005, 16:38


Daj se chłopie spokój z CB 500!!! Ja zaczynałam od 750 Four, która waży 248 kilo i dałam radę (nawet podnieść jak było trzeba :lol: ). (Mam 173 cm wzrostu i ważę .....ok 60 kilo :P ). Uszy do góry, zachowaj rozsądek, myśl co robisz i będzie dobrze!
Zapomniała Anetka-Manetka dodać ile ma obwodu jej biceps (68cm) :P, więc nic dziwnego że CeBulką przerzuca jak chce :twisted:

Mateo
Junior
Junior
Posty: 23
Rejestracja: 16 gru 2005, 16:04
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Mateo » 31 gru 2005, 01:20

OK :!: Przekonaliście mnie :!: Zapisałem sie na siłownię :D ...
"Hitotsu! Kekki No Yu O Imashimuru Koto!

Awatar użytkownika
oster
Nocny Jastrząb
Posty: 1804
Rejestracja: 18 lut 2005, 17:10
Motocykl: ex NH,XJR,CB1300,Hornet,XJR,HH
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: oster » 31 gru 2005, 13:43

miałem przyjemnoścW zamierzchłych czasach kiedy dziewice były powszechnie spotykane :lol: miałem przyjemnosć z takim zjawiskiem :cry: ale nie sa to dla mnie miłe wspomnienia :wsciekly: Dlatego gdy zobaczyłem temat wogóle nie zaglądałem do srodka :( Przypadkowo dziś zobascyłem o co chodzi
Drogi Kolego !Jest kilka powodów dla których zgadzam sie z moimi przedmówcami :)
1. będąc posiadaczem SF lub NHmasz szanse dobic do sympatycznej grupy towarzyskiej
2.róznica w wadze między 500 a 750 to tylko 35 kg.
3. jazda wiekszym i silniejszym :moto: jest o niebo przyjemniejsza
4.przeciętny 35-latek z palcem w :dupa: da rade podnieśc :moto: w razie gleby. :cry:
Tak wiec podejmuj męska decyzję na tak / w zimie taniej/ i jak najszybciej trać cnotę :hahaha: /dziewic nie tolerujemy/ :P
Sympatycznego Sylwestra
PS z przedmówcami zgadzam sie tylko w sprawie sewenki.Jesli chodzi o podane przez Wojtka rozmiar bicepsu Anety stanowczo protestuję :siekierka: Widziałem na własne oczyże kobitka nie ma żadnych przerostów wszystko mniam mniam... :D
"miłość wszystko zwycięży, szczególnie miłość do pieniędzy"

Aneta
Frywolna Anetka
Posty: 800
Rejestracja: 11 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Aneta » 03 sty 2006, 00:13

Osterku mój kochany!!!! Jesteś prawdziwym gentlemanem!!!! Jak zawsze!!!! (prawdziwy mężczyzna....echhhhhh....mało takich). Buziaczki!

Wojtas....uważaj.....żebym tego swojego bicepsa na Tobie nie wypróbowała!!! :P :D

Wojtas
Nekromanta
Posty: 1031
Rejestracja: 11 maja 2005, 15:51
Motocykl: YAMAHA XV 1700 ROAD STAR
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: Wojtas » 03 sty 2006, 00:27

Osterku mój kochany!!!! Jesteś prawdziwym gentlemanem!!!! Jak zawsze!!!! (prawdziwy mężczyzna....echhhhhh....mało takich). Buziaczki!

Wojtas....uważaj.....żebym tego swojego bicepsa na Tobie nie wypróbowała!!! :P :D
Liczę na to że Twój moherowy berecik zasłoini mnie jako cel ataku :P :D, aczkolwiek może to być całkiem, całkiem.... ciekawe :diabelek:

Aneta
Frywolna Anetka
Posty: 800
Rejestracja: 11 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Aneta » 03 sty 2006, 00:45

Oj....masz przechlapane :P ....ale zastanowię się co Ci zrobię......drżyj!!!!!!!!! :D

Mateo
Junior
Junior
Posty: 23
Rejestracja: 16 gru 2005, 16:04
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Dziewica!!!...kto pomoże...

Postautor: Mateo » 26 mar 2009, 18:55

"Hitotsu! Kekki No Yu O Imashimuru Koto!

Awatar użytkownika
KLOSZ
Mr. Kamizelka
Posty: 6173
Rejestracja: 07 sie 2007, 18:27
Motocykl: BuBu Er 1150 GiejeS
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Dziewica!!!...kto pomoże...

Postautor: KLOSZ » 26 mar 2009, 21:01

Lezalo sie na lewej stronie.
Przebieg wreszcie jakis realny, chociaz dziwne, ze juz po wymianie lancuszka rozrzadu. On chyba troche dluzej wytrzymuje...., no ale powiedzmy, ze ktos chcial byc swietszy od Papieza.
Pokrywa zaworow jakos tak brzydko klejona, ale to moze byc jedynie jakies drobne niechlujstwo mechaniora.
Cena IMHO akceptowalna.
Rozwazylbym ogledziny albo poszukal kogos znajomego w okolicy, zeby looknal i posluchal silnika.
Nie do konca widze co to za doklejka pod napisem Honda na zbiorniku.... byly jakies takie opcje w oryginale, czy to jakas radosna TFUrczosc - do wyjasnienia.

Powodzenia w poszukiwaniach!
Zdrowko
KLOSZ
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Cytaty na dziś i jutro:
"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - ® KLOSZ ™
"To co widzisz to też jest patologia, tylko trochę inna niż Twoja..." - tez ® KLOSZ ™
Było: Pony 50, 2 x CBSF, FJR, Trampek, a jest GiejeS :)


Wróć do „100 pytań do...”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: zajc i 52 gości