Pomoc przy zalupie pierwszej Cb750

Pytania osób nie posiadających jeszcze CB750.
Pisanie bez rejestracji wymaga akceptacji moderatora.
Dziki97
Posty: 6
Rejestracja: 22 mar 2016, 21:50
Motocykl: Poszukiwane

Pomoc przy zalupie pierwszej Cb750

Postautor: Dziki97 » 23 mar 2016, 00:26

Witam wszystkich, jestem nowy w swiecie wiekszych pojemnosci i chcialbym na pierwsze wieksze moto zakupic Cb750 seven fifty. Znalazlem taki oto egzemplaz http://olx.pl/oferta/honda-cb-750-orygi ... eepe7.html , wyglda na zdjeciach na oryginalny. Czekam na zdjecia w dobrej rozdzielczosci i chcialbym spytac was czy moze ktos ogladal albo cos o niej wie. Niestety moj budzet nie przekraca 6k wiec za duzo nie nawojuje,chodzi mi o dobra baze, prosta rama + dobry silnik, reszta jak najlepsza ale wiadomo jak to jest :) nie chce kupic krzywego szrota bez silnika. Z gory dzieki za pomoc :)

Awatar użytkownika
KLOSZ
Mr. Kamizelka
Posty: 6172
Rejestracja: 07 sie 2007, 18:27
Motocykl: BuBu Er 1150 GiejeS
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Pomoc przy zalupie pierwszej Cb750

Postautor: KLOSZ » 23 mar 2016, 10:03

... wyglda na zdjeciach na oryginalny. Czekam na zdjecia w dobrej rozdzielczosci i chcialbym spytac was czy moze ktos ogladal albo cos o niej wie.
Z tą oryginalnością to bym nie przesadzał ;)
Jak dostaniesz lepsze zdjęcia to podrzuc na forum, to ponarzekamy ;)

Póki co widzę:
- nieoryginalne kierunkowskazy,
- nieoryginalne ciężarki kierownicy
- nieoryginalne manetki
- nieoryginalne lusterka

- lampa budzi moje podejrzenia, nie jestem pewny, ale tez coś mi w niej nie pasuje jak na oryginał, ale tu mogę się mylić
- napęd jest na początku regulacji, a motocykl ma 21 tysiecy na budziku, wiec... cos tu sie nie zgadza. Naped w sevence wytrzymuje okolo 30 tysiecy, wiec, albo powinien byc bardziej wyjechany, albo komus sie zakrecilo licznikiem, a naped byl zmieniany - sam nie wiem
- dobry news jest taki, ze silnik wyglada na nierozbierany. Widac oryginalne hondowskie uszczelnienia.

A wiecej to Ci napiszemy jak podrzucisz zdjecia w lepszej rozdzielczosci :)
Zdrowko
KLOSZ
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Cytaty na dziś i jutro:
"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - ® KLOSZ ™
"To co widzisz to też jest patologia, tylko trochę inna niż Twoja..." - tez ® KLOSZ ™
Było: Pony 50, 2 x CBSF, FJR, Trampek, a jest GiejeS :)

Dziki97
Posty: 6
Rejestracja: 22 mar 2016, 21:50
Motocykl: Poszukiwane

Re: Pomoc przy zalupie pierwszej Cb750

Postautor: Dziki97 » 23 mar 2016, 16:46

Kierunki, lusterka, manety i ciezarki to zauwazylem w 21tys nie wierze, ale mi nie przezkadzaja wiekszw przebiegi wazne zwby serce bylo zadbane i zrdowe. Jakos niemoge sie doczekac tych fot :p Dzieki za pierwsze opinie :)

Moto jednak juz sprzedane, szkoda mogla byc dobra :p A wiec szukamy dalej :D

Dziki97
Posty: 6
Rejestracja: 22 mar 2016, 21:50
Motocykl: Poszukiwane

Re: Pomoc przy zalupie pierwszej Cb750

Postautor: Dziki97 » 23 mar 2016, 22:48

Znalazłem taką http://olx.pl/oferta/honda-cb-750-seven ... 1c2bb76e37 ciągle tanieje, może byłaby dobrą bazą na projekt :D jak myślicie? Coś ktoś pomarudzi? :D

Awatar użytkownika
Mariusz
Dziadek Druid
Posty: 906
Rejestracja: 16 lut 2011, 19:11
Motocykl: CBF 1000
Lokalizacja: PZ Pobiedziska

Re: Pomoc przy zalupie pierwszej Cb750

Postautor: Mariusz » 23 mar 2016, 23:31

Zapomniał napisać o lampie, lakierze i dłubanych tłumikach. Zupełnie nie widać lewej strony. No ale cena jest atrakcyjna, jeżeli moto sprawne to można się zastanowić. Tylko czy na pewno chcesz jeździć w garniturze :rotfl: ?

Awatar użytkownika
Leon
Seveniarz
Seveniarz
Posty: 234
Rejestracja: 17 cze 2012, 22:52
Motocykl: JHRC42
Lokalizacja: 51.89157, 19.63490

Re: Pomoc przy zalupie pierwszej Cb750

Postautor: Leon » 24 mar 2016, 10:27

6 zdjęć a połowy motocykla nie widać (pewnie tej mniej ciekawej połowy) - chyba jakiś artysta-fotograf studyjny :) Zegary nie oryginalne ale nie wiadomo czy chiński zamiennik czy po prostu od innego egzemplarza. Tylna lampa pęknięta ale w niczym to nie przeszkadza - taaa, powiedz to na badaniu technicznym :rotfl: Nic oprócz ceny nie zachęca.
O tej nie myślałeś? http://olx.pl/oferta/honda-cb-cb-750-f- ... 823f24bf68

Dziki97
Posty: 6
Rejestracja: 22 mar 2016, 21:50
Motocykl: Poszukiwane

Re: Pomoc przy zalupie pierwszej Cb750

Postautor: Dziki97 » 24 mar 2016, 11:12

Tylko czy na pewno chcesz jeździć w garniturze :rotfl: ?

W garniaku czemu nie :diabelek:
Myslalem ;) Tylko ta owiewka mi nie pasi, musialbym na lampe zmieniac i cena juz troche ponad budzet :/

Jest na otomoto jedna ktora mi sie spodobala z racji ceny ale po rozmowie wyszlo ze rozrzad juz "lekko" slychac a reszta git :) po otrzymaniu zdjec na maila moto wyglada jak 100nieszczesc walone bylo napewno i prawdopodobnie wgieta rama w okolicach glowki (ramy nad naklejka), oba wydechy porozwalane, liczniki po szlifie, jeden z klaksonow ukradziony pewnie :p rama i kawalek tylnej felgi (z lewej strony matowa z prawej pol felgi matowe pol swieci sie jak psu jajeczka) miejscami malowana jakas farba ogrodowa i pyndzlem chyba... Chcialbym przestrzec przed tym moto tych co teraz moze szukaja dla siebie w nie za duzych pieniadzach. Moze moje wnioski sa nie trafne ale wstawie ja tu i mozecie zweryfikowac bo udostepnie wam te "swietne zdjecia" wyslane przez sprzedajacego, ktory twierdzi ze jest to moto gotowe do jazdy.

Ogloszenie: http://otomoto.pl/oferta/honda-cb-seven ... yjnSP.html

Link do zdjec: http://pokazywarka.pl/l7ffk9/

Awatar użytkownika
Leon
Seveniarz
Seveniarz
Posty: 234
Rejestracja: 17 cze 2012, 22:52
Motocykl: JHRC42
Lokalizacja: 51.89157, 19.63490

Re: Pomoc przy zalupie pierwszej Cb750

Postautor: Leon » 24 mar 2016, 20:34

Ty się weź zastanów, motór pod dzwonie ale ta ruda może Ci niejedno wynagrodzić :P :sex_anal: :mineta: :sex:
Podwójny klakson nie szedł na wszystkie rynki, zdaje się że Francuzy miały pojedynczy. To tak na przyszłość bo w przypadku tego egzemplarza to zupełnie nieistotne.

Awatar użytkownika
marcin_z
stary Seveniarz
Posty: 1171
Rejestracja: 30 sie 2010, 14:24
Motocykl: XJR1300 ; VARADERO1000XL
Lokalizacja: WPR

Re: Pomoc przy zalupie pierwszej Cb750

Postautor: marcin_z » 24 mar 2016, 21:35

Dziki za te $$$ co szukasz nie licz na ideał bo każda bedzie miała jakieś ale :co: czasem lepiej poczekać dołożyć i cieszyć się z jazdy :moto:
CB750SF --> XJR1300 --> VARADERO 1000XL

Dziki97
Posty: 6
Rejestracja: 22 mar 2016, 21:50
Motocykl: Poszukiwane

Re: Pomoc przy zalupie pierwszej Cb750

Postautor: Dziki97 » 25 mar 2016, 00:25

Wiem ze klaksony nie istotne ale kable wolne stercza wiec cos tam bylo, wiem ze za ten hajs idealu nie znajde, tylko szkoda zeby sie ktos nadzial. A ruda jak to ruda :diabelek:


Wróć do „100 pytań do...”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości