Prośba o opinię

Pytania osób nie posiadających jeszcze CB750.
Pisanie bez rejestracji wymaga akceptacji moderatora.
bakcyl-b12

Prośba o opinię

Postautor: bakcyl-b12 » 20 cze 2012, 21:50

Witam.
Jestem zainteresowany zakupem SF i znalazłem coś takiego http://tablica.pl/oferta/super-honda-se ... b879;r:;s:
ciekawią mnie jednak takie rzeczy, które w innych sztukach nie występują jak naklejka, napis HONDA z prawej strony baku, felgi nie są całe czarne (ranty przepolerowane?)
i kolor wahacza tylnego, który nie jest w kolorze czarnym tak jak w innych sztukach proszę o opinię.

Pozdrawiam
bakcyl-b12

alex62
mlody Seveniarz
mlody Seveniarz
Posty: 196
Rejestracja: 10 maja 2012, 12:53
Motocykl: CB 750 SevenFifty
Lokalizacja: Sieradz

Re: Prośba o opinię

Postautor: alex62 » 21 cze 2012, 09:41

Bakcyl- moim skromnym zdaniem , to moto po jakichś (jakich????) przejściach bo:
-ciężarki kiery jakieś nieoryginalne
-felgi są od moto sprzed liftingu z 96-roku
-jak na jego deklarowane 24 kkm to znaczek przy stacyjce tak wytarty ,że go nie widać (chyba ,że takie zdjęcie)
-wachacz biały (?) i bez żadnych naklejek
-prędkościomierz tylko do 180 km/h (też tak macie?) - ja mam angielski w milach
-tlumiki chyba nie przycierają się w trakcie składania -tylko podnóżki (mylę się ?- aż tak nie jeżdżę :shock: )

Poza tym kto zmienia opony( Shinko zresztą :( )na nowe przed sprzedażą? I inne materiały eksploatacyjne? . Ten 'bixenon"- ciekawe ,że nie chciał się nim pochwalić i nie dał żadnej foty tego wynalazku.
Ci bardziej doświadczeni i dłużej jezdżący na SF- proszę mnie poprawić jeśli coś pokręciłem w swoich uwagach.
Ja bym jej nie wziął 8)
Stary młody motonita

bakcyl-b12

Re: Prośba o opinię

Postautor: bakcyl-b12 » 21 cze 2012, 18:30

Dzięki alex62 też mi się wydaje niepewna.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
szamanek5
stary Seveniarz
Posty: 513
Rejestracja: 03 gru 2011, 00:56
Motocykl: RC42 96`
Lokalizacja: Białystok

Re: Prośba o opinię

Postautor: szamanek5 » 01 sie 2012, 15:33

Bakcyl- moim skromnym zdaniem , to moto po jakichś (jakich????) przejściach bo:
-ciężarki kiery jakieś nieoryginalne
-felgi są od moto sprzed liftingu z 96-roku
-jak na jego deklarowane 24 kkm to znaczek przy stacyjce tak wytarty ,że go nie widać (chyba ,że takie zdjęcie)
-wachacz biały (?) i bez żadnych naklejek
-prędkościomierz tylko do 180 km/h (też tak macie?) - ja mam angielski w milach
-tlumiki chyba nie przycierają się w trakcie składania -tylko podnóżki (mylę się ?- aż tak nie jeżdżę :shock: )

Poza tym kto zmienia opony( Shinko zresztą :( )na nowe przed sprzedażą? I inne materiały eksploatacyjne? . Ten 'bixenon"- ciekawe ,że nie chciał się nim pochwalić i nie dał żadnej foty tego wynalazku.
Ci bardziej doświadczeni i dłużej jezdżący na SF- proszę mnie poprawić jeśli coś pokręciłem w swoich uwagach.
Ja bym jej nie wziął 8)

Zegar do 180Km/h jak i Napis sam napis " HONDA " na zbiorniku - Tak miały SF na rynek Japoński (posiadały też sprzęgło sterowane hydraulicznie tylko nie mogę dostrzec tego na zdjęciach).
Z Resztą się zgadzam w 100% ;)
Posiadam taką samą tylną oponę choć hmm... :co: faktycznie w chłodniejsze dni w zakrętach można przytrzeć tłumiki po asfalcie... ale i dupa wtedy będzie przytarta...
Urodziłem się po to by jeździć na moto ! ;)


Wróć do „100 pytań do...”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości