prośba o opinię

Pytania osób nie posiadających jeszcze CB750.
Pisanie bez rejestracji wymaga akceptacji moderatora.
pektosol

prośba o opinię

Postautor: pektosol » 22 sie 2009, 15:31

Witam.
Przymierzam się do zakupu sevenki dlatego proszę o opinię bardziej doświadczonych użytkowników.
Poważnie zastanawiam się nad zakupem
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1458681
właściwie to chyba jestem na nią trochę "napalony", ale...
To co studzi trochę mój zapał to kilka czegółów:
- mam 360km aby go obejrzeć (mieszkam na śląsku)
- ostatno jeździłem na motocyklu 11lat temu więc moje odczycia są subiektywne w ocenie stanu.
- stan licznika jest trochę "za mały"
- brak lusterek
- małe otarcie na przednim błotniku (widać na zdjęciach)
- mam wrażenie że bak jest trochę wgięty (z lewej strony na środku, z prawej koło kierunków)
- jest sprowadzony, niezarejestrowany (co akurat może być plusem)
powyższe fakty trochę chłodzą mój zapał co nie zmienia faktu że podoba mi się i chciałbym go kupić.

Czy ktoś może zna ten motocykl? albo ma jeszcze inne podejrzenia?
Czy ktos z okolic Poznania może pomóc mi go ocenić?
A może doradzicie cos innego ?

yarecki
stary Seveniarz
Posty: 450
Rejestracja: 05 mar 2009, 21:22
Motocykl: SF,FJR 1300,Bandit 650s Vstrom
Lokalizacja: Ostrzeszów , Wielkopolska

Re: prośba o opinię

Postautor: yarecki » 22 sie 2009, 22:34

Witam,według mnie jest to dobra cena, sam bagażnik jest już drogawy nie mówiąc o kufrach czy gmolach, w zasadzie po zrobieniu opłat i małym przeglądzie masz już maszynę do turystyki,ja kupiłem golasa i teraz czekają mnie dodatkowe koszty np.stelaż ok400-500 zł nie mówiąc o torbach lub kufrach, z tej przyczyny nie mogę nigdzie na dłużej wyjechać bo nie mam się jak zabrać,a wracając do tematu zdjęcia nie oddają rzeczywistości ,musisz ją obejrzeć na żywo najlepiej z kimś kto się trochę zna, poszukaj na forum starych postów na temat na co zwracać uwagę przy oględzinach ,masz trochę daleko, ale zadzwoń do gościa i wypytaj o wszystko,przyciśnij go ,że przyjedziesz z mechanikiem a przed nim nic się nie ukryje,jak nie będzie kręcił to może jest faktyczny przebieg, a poza tym, spójrz na zdjęcia kolan wydechu, są nie odbarwione ani skorodowane, może jest faktyczny , lecz to nie jest wyznacznikiem ,otarcie na błotniku to pestka,też mam ,a lusterka mógł odkręcić do transportu,najpierw telefon ,następnie oględziny i przejażdżka ,ja kupiłem sewenkę też po takiej przerwie, jako pierwszą prawdziwą maszynę,jestem zadowolony :) ale czuję respekt co do osiąganych prędkości oraz masy cb750 ,jak transakcja będzie udana to się pochwal,pozdrawiam. :spoko:

Awatar użytkownika
LuTo
dmuchnij moją trąbkę
Posty: 1823
Rejestracja: 01 sty 2008, 15:29
Motocykl: R1200RT
Lokalizacja: WWY

Re: prośba o opinię

Postautor: LuTo » 23 sie 2009, 15:48

poczekaj troche, Klosz jak wytrzeźwieje ;-) to pewnie będzie sprzedawał swoją czarnulębrzydulę :-P
========
LuTo
Obrazek


Wróć do „100 pytań do...”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości