SUZUKI GSX 750 INAZUMA

Pytania osób nie posiadających jeszcze CB750.
Pisanie bez rejestracji wymaga akceptacji moderatora.
korn/

SUZUKI GSX 750 INAZUMA

Postautor: korn/ » 21 kwie 2008, 20:07

SUZUKI GSX 750 INAZUMA Qrcze znalazłem to moto pod łodzią z 2000 roku wygląda jak nowe no jest zajefajne ale to ni honda cb Qrcze już świra dostaje brać nie brać no oglądałe i słuchałem godzine i niema się do czego przyczepić ,oprócz znaczka suzuki :diabelek:
ratujcie bo mnie zaraz rozwali :sciana: :wsciekly: :cenzura: :shock:

Awatar użytkownika
KLOSZ
Mr. Kamizelka
Posty: 6173
Rejestracja: 07 sie 2007, 18:27
Motocykl: BuBu Er 1150 GiejeS
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: SUZUKI GSX 750 INAZUMA

Postautor: KLOSZ » 21 kwie 2008, 21:11

Moj kuzyn jezdzi Inazuma od zeszlego roku. Troche sie od niego o niej nasluchalem i przy okazji kilku wspolnych wyjazdow troche sie tez jej nasluchalem (jakos nie podoba mi sie to co jest cecha tego silnika - w porownaniu z Sevenka, Zuma pracuje jakby ktos kilo gwozdzi luzem do srodka wrzucil ;-) ). Kuzyn sobie chwali. Czy Zuma sie podoba, to rzecz gustu. Ja jak sobie patrze na stojace obok siebie Inazume i Sevenke to Zuma wydaje mi sie brzydka jak ciemna bezksiezycowa noc... , ale o gustach sie nie dyskutuje ;-).
Z roznic zasadniczych, to Zuma od dolu gorzej ciagnie, tzn. trzeba ja troche bardziej krecic, ale z drugiej strony ma troche wiecej kucykow od Sevenki.
Druga rzecz, ktora mi sie rzucila podczas przymiarek, to Zuma jest latwiejsza w manewrach parkingowych. Nie wiem czy to kwestia wysokosci siodla, czy moze tylko roznicy w jego szerokosci (bo wagowo to sa zblizone do siebie), ale tam gdzie wiem, ze z Sevenka musze sie troche naszarpac, to Zuma wywijalem "jednym palcem" ;-)

Gdzies w archiwum byl watek z porownaniem Sevenki i Zumy, poszperaj, moze znajdziesz...

Wybor nalezy do Ciebie....

Zdrowko
KLOSZ
Zdrowko
KLOSZ
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Cytaty na dziś i jutro:
"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - ® KLOSZ ™
"To co widzisz to też jest patologia, tylko trochę inna niż Twoja..." - tez ® KLOSZ ™
Było: Pony 50, 2 x CBSF, FJR, Trampek, a jest GiejeS :)


Wróć do „100 pytań do...”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości