cb 750 2000 10600zł

Pytania osób nie posiadających jeszcze CB750.
Pisanie bez rejestracji wymaga akceptacji moderatora.
korn/

cb 750 2000 10600zł

Postautor: korn/ » 18 kwie 2008, 23:28

Witam
cb 750 2000 10600zł
http://moto.allegro.pl/item342351338_ho ... 2000r.html
co o niej sądzicie bo jutro jadę ją kupić
:moto:

Awatar użytkownika
KLOSZ
Mr. Kamizelka
Posty: 6173
Rejestracja: 07 sie 2007, 18:27
Motocykl: BuBu Er 1150 GiejeS
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: cb 750 2000 10600zł

Postautor: KLOSZ » 18 kwie 2008, 23:51

Tak na pierwszy rzut oka:
- lezala na prawej stronie
- brak oryginalnych ciezarkow w kierownicy, powinny chyba jednak byc mimo zalozenia grzanych minetek
- malowanie - slicznosci, jakos nie pamietam, zeby takie bylo fabryczne (jesli sie myle to niech mnie ktos poprawi, no chyba, ze to wersja "super sport" jak glosi napis na zbiorniku i dlatego tak malowana, ale ja sie nie znam...)
- ciekawie wyglada to mocowanie od szyby Givi - ale bez szyby... czyzby sie zepsula i tylko prety zostaly ? ;-)
- sprawdzic czy jedzie prosto
- lokalizacja motocykla wskazuje na zaglebie slynace z kowalstwa artystycznego - patrz punkt wyzej

Moze ja jakis dziwny jestem, ale jak dla mnie to na osmioletni motocykl z przebiegiem 55 kkm to on wyglada za ladnie...

Zdrowko
KLOSZ
Zdrowko
KLOSZ
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Cytaty na dziś i jutro:
"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - ® KLOSZ ™
"To co widzisz to też jest patologia, tylko trochę inna niż Twoja..." - tez ® KLOSZ ™
Było: Pony 50, 2 x CBSF, FJR, Trampek, a jest GiejeS :)

Gość

Re: cb 750 2000 10600zł

Postautor: Gość » 19 kwie 2008, 00:01

no mnie to też zastanawia ale w roczniku 2000 były wersje rocznikowe zdaje się 50 leci hondy

Awatar użytkownika
KLOSZ
Mr. Kamizelka
Posty: 6173
Rejestracja: 07 sie 2007, 18:27
Motocykl: BuBu Er 1150 GiejeS
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: cb 750 2000 10600zł

Postautor: KLOSZ » 19 kwie 2008, 00:05

Trzaby wnikliwie obejrzec w realu jak to wyglada i jak pracuje/jezdzi. Ocenianie motocykla ze zdjec to jakby pojsc na operacje wycecia wyrostka przez telefon... ;-)

Powodzenia
KLOSZ
Zdrowko
KLOSZ
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Cytaty na dziś i jutro:
"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - ® KLOSZ ™
"To co widzisz to też jest patologia, tylko trochę inna niż Twoja..." - tez ® KLOSZ ™
Było: Pony 50, 2 x CBSF, FJR, Trampek, a jest GiejeS :)

korn/

Re: cb 750 2000 10600zł

Postautor: korn/ » 19 kwie 2008, 00:10

kloszu widze że jesteś też z łodzi może masz jutro troche czsu to pdjechałbyś ze mną

Awatar użytkownika
KLOSZ
Mr. Kamizelka
Posty: 6173
Rejestracja: 07 sie 2007, 18:27
Motocykl: BuBu Er 1150 GiejeS
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: cb 750 2000 10600zł

Postautor: KLOSZ » 19 kwie 2008, 00:15

Bedzie ciezko, ale odezwij sie na GG 201410

Zdrowko
KLOSZ
Zdrowko
KLOSZ
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Cytaty na dziś i jutro:
"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - ® KLOSZ ™
"To co widzisz to też jest patologia, tylko trochę inna niż Twoja..." - tez ® KLOSZ ™
Było: Pony 50, 2 x CBSF, FJR, Trampek, a jest GiejeS :)

Awatar użytkownika
PeterS
Seveniarz
Seveniarz
Posty: 215
Rejestracja: 03 paź 2005, 14:21
Motocykl: SF Evolution ];)
Lokalizacja: Kraków

Re: cb 750 2000 10600zł

Postautor: PeterS » 19 kwie 2008, 20:07

Tak na pierwszy rzut oka:
- lezala na prawej stronie
- brak oryginalnych ciezarkow w kierownicy, powinny chyba jednak byc mimo zalozenia grzanych minetek
- malowanie - slicznosci, jakos nie pamietam, zeby takie bylo fabryczne (jesli sie myle to niech mnie ktos poprawi, no chyba, ze to wersja "super sport" jak glosi napis na zbiorniku i dlatego tak malowana, ale ja sie nie znam...)
- ciekawie wyglada to mocowanie od szyby Givi - ale bez szyby... czyzby sie zepsula i tylko prety zostaly ? ;-)
- sprawdzic czy jedzie prosto
- lokalizacja motocykla wskazuje na zaglebie slynace z kowalstwa artystycznego - patrz punkt wyzej

Moze ja jakis dziwny jestem, ale jak dla mnie to na osmioletni motocykl z przebiegiem 55 kkm to on wyglada za ladnie...

Zdrowko
KLOSZ
nie jestem pewien czy wzorcowy egz. z 2000 r ma takie cechy, ale chyba:
trąbienie nieoryginalne,
kierunki nieoryginalne
silnik malowany jak w modelach >1996 a felgi już nie
nadgryziony przedni błotnik - pewnie poparkingówce w prawo

korn/

Re: cb 750 2000 10600zł

Postautor: korn/ » 19 kwie 2008, 23:19

Jestem po wizycie w jarocinie i powiem tak moto z bliska wygląda byle jak, chłodnica oleju malowana pędzelkiem cały moto takie jakieś dziwne było jak by się pytał co konkrwetnie ciężko powiedzieć, ale moja kawa z 92 o którą nie dbam przesadnie czyli wymiany to ok ale ni picuje jej bo nie mam na to czasu , wygląda O NIEBO LEPIEJ, a tu jak patrzysz na całość jest w miare ok jak zaczynasz przechodzić do oglądania detali to wszytko jakby robione dla picu na odwal się byle zakryć stan faktyczny. Silnik po mojej kawie to nawet fajnie chodził ale słuchałem tej cb z kutna, to była przepaść, grzaliśmy ją z 1/2h i waliła para z rur, na przygazówce dołożyłem ręke zachlapało mi ją olejem z prawej strony słychać było ewidentnie zawory, gości do mnie niema sprawy pojedzie pan to wyregulują ,to ja mu że są hydrau. i raczej to dupa jaśu wyregulują , książka serwisowa też nie halo bo od 2003 cztery pieczątki zrobione na zasdzie 1234 maszynowo każda kolejna słabsza i tensam serwis( a wcześniejszr różne były )i wszystkie wpisy czyli data i podpis ten sam dłudopis i podpis charakter pisma, także ta sevisówka to lipa jedyne co to moto prosto jedzie ale zadłużo tych ale było.Zegary pęknięta obudowa ,uszczelnia jednej lagi jakby subokrętem podziobany ,tylnia owiewka zjechana przez bagażniki.gdzie niezajżałeś to jakiś zonk był. więcej po polsce nie jeżdże szy kuje się na wypad do niemca na mobile .de jest pełno sprżetówq w tym przedziale cenowy i stan faktyczy penie będzie lepszy.
Sprzętu niepoleca szkoda nomen omen pary

Awatar użytkownika
KLOSZ
Mr. Kamizelka
Posty: 6173
Rejestracja: 07 sie 2007, 18:27
Motocykl: BuBu Er 1150 GiejeS
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: cb 750 2000 10600zł

Postautor: KLOSZ » 20 kwie 2008, 08:08

Nie bede sie rozpisywal, ale oprocz wyjazdu do Germanii zagladaj tez w ogloszenia tutaj na grupe. Sevenki dosc czesto zmieniaja wlascicieli i mozesz tutaj trafic na znany egzemplarz ze znana historia od znanej osoby.

Szkoda, ze straciles czas i kase na paliwo/przyczepke (a nie mowilem ;-) ) etc., ale dobrze, ze tego padla nie kupiles.
Powodzenia w poszukiwaniach.

Zdrowko
KLOSZ
Zdrowko
KLOSZ
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Cytaty na dziś i jutro:
"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - ® KLOSZ ™
"To co widzisz to też jest patologia, tylko trochę inna niż Twoja..." - tez ® KLOSZ ™
Było: Pony 50, 2 x CBSF, FJR, Trampek, a jest GiejeS :)

Awatar użytkownika
LuTo
dmuchnij moją trąbkę
Posty: 1823
Rejestracja: 01 sty 2008, 15:29
Motocykl: R1200RT
Lokalizacja: WWY

Re: cb 750 2000 10600zł

Postautor: LuTo » 20 kwie 2008, 21:26

ale oprocz wyjazdu do Germanii zagladaj tez w ogloszenia tutaj na grupe. Sevenki dosc czesto zmieniaja wlascicieli i mozesz tutaj trafic na znany egzemplarz ze znana historia od znanej osoby.
prawdę gada :)
ja właśnie tak kupiłem :)
========
LuTo
Obrazek

Awatar użytkownika
KLOSZ
Mr. Kamizelka
Posty: 6173
Rejestracja: 07 sie 2007, 18:27
Motocykl: BuBu Er 1150 GiejeS
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: cb 750 2000 10600zł

Postautor: KLOSZ » 20 kwie 2008, 22:43

Te LuTek, ale Cie w Czestochowie nie widzialem.... pokazalbys sie gdzies jakos bardziej realnie... ;-)

Zdrowko
KLOSZ
Zdrowko
KLOSZ
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Cytaty na dziś i jutro:
"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - ® KLOSZ ™
"To co widzisz to też jest patologia, tylko trochę inna niż Twoja..." - tez ® KLOSZ ™
Było: Pony 50, 2 x CBSF, FJR, Trampek, a jest GiejeS :)

Awatar użytkownika
LuTo
dmuchnij moją trąbkę
Posty: 1823
Rejestracja: 01 sty 2008, 15:29
Motocykl: R1200RT
Lokalizacja: WWY

Re: cb 750 2000 10600zł

Postautor: LuTo » 21 kwie 2008, 08:54

pokazalbys sie gdzies jakos bardziej realnie.

bardzo chętnie ;)

codziennie pokonuję dwukrotnie trasę W-ów - Wawa

zapraszam do spotkania na Żołnierskiej na ten przykład ;P

a tak poważnie, to mam tak poobstawiane łykiendy, że aż sam sie sobie dziwię, że odróżniam dzień od dnia :/
========
LuTo
Obrazek


Wróć do „100 pytań do...”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości