[kupię] - stacyjkę z kluczykiem

Awatar użytkownika
Stefan
Seveniarz
Seveniarz
Posty: 205
Rejestracja: 27 paź 2007, 19:15
Motocykl: Honda cb 750 F 2 Seven Fifty
Lokalizacja: Racibórz

[kupię] - stacyjkę z kluczykiem

Postautor: Stefan » 22 lip 2008, 23:13

Witam Społeczność ! Szukam dobrej stacyjki z kluczykiem do sevenki ( mój rocznik- 1992). Moja staruszka zaczyna sie lekko zacinać więc wolę dmuchać na zimne. Może coś znajdziecie w swoich garażach albo znacie jakiś konkretny adres, pozdrawiam.

Awatar użytkownika
iceq
stary Seveniarz
Posty: 504
Rejestracja: 30 maja 2006, 16:56
Motocykl: CB1300 VFR1200F k1200gt JUNAK
Lokalizacja: Sieradz-Lodz
Kontakt:

Re: [kupię] - stacyjkę z kluczykiem

Postautor: iceq » 26 lip 2008, 22:22

Stefan wymontuj swoją stacyjkę. Rozbierz wyczyść, nasmaruj, ewentualne zaśniedzenia z blaszek usuń i złóż do kupy na nowo. . Stacyjka będzie wdzięczna a i ten sam klucz będziesz miał co do fotela.
Pozdro
iceq
tylko mięczaki jedzą miód, twardziele żują pszczoły ....
http://www.bikepics.com/members/iceq/

Awatar użytkownika
Stefan
Seveniarz
Seveniarz
Posty: 205
Rejestracja: 27 paź 2007, 19:15
Motocykl: Honda cb 750 F 2 Seven Fifty
Lokalizacja: Racibórz

Re: [kupię] - stacyjkę z kluczykiem

Postautor: Stefan » 26 lip 2008, 23:47

" staruszku"dzięki za porady, pewnie -jak zwykle - masz rację, ja jestem jednak wychowany na zabytkach, gdzie wiedzie prym zasada- nie masz części zastępczej to nie ruszaj tej z awarią dopóki nie załatwisz części zastępczej, tak też dotąd postępuję. Jest stacyjka na e'bayu ale tu tylko Dofo mógłby pomóc bo ja nie śmigam w tych ichniejszych językach. Dzięki za podpowiedź.

Awatar użytkownika
Stefan
Seveniarz
Seveniarz
Posty: 205
Rejestracja: 27 paź 2007, 19:15
Motocykl: Honda cb 750 F 2 Seven Fifty
Lokalizacja: Racibórz

Re: [kupię] - stacyjkę z kluczykiem

Postautor: Stefan » 23 sie 2008, 23:34

Jeszcze jedno zapytanko. Czy ma ktoś może wiedzę na temat identyczności stacyjki CBR 600 F2 i naszej Sevenki. Czy ta z CBR-ki będzie pasowała do naszego motorka tak wymiarami jak i podłączeniem kabelków.Dzięki za info..


Wróć do „Części i akcesoria”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości