Oleje silnikowe i smary do łańcucha MIDLAND - tanio :)

Awatar użytkownika
KLOSZ
Mr. Kamizelka
Posty: 6173
Rejestracja: 07 sie 2007, 18:27
Motocykl: BuBu Er 1150 GiejeS
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Oleje silnikowe i smary do łańcucha MIDLAND - tanio :)

Postautor: KLOSZ » 29 mar 2013, 13:31

Czołem.
Ponieważ pojawilo sie kilka pytan w sprawie oleju MIDLAND, z ktorego korzystam postanowilem wrzucic tu namiary, moze ktos bedzie chcial skorzystac?

Olej jest sprawdzony przez wiele sezonow przez bardzo dobrego (czyt. wiarygodnego) znajomego i przeze mnie w ostatnim czasie.
Jak mawia Koksu - nie ma lipy!

Sprawa ma sie tak:
Jest sobie bezposredni importer , ktory sprowadza oleje wprost ze Szwajcarii od producenta.
Punkt dystrybucyjny jest w Łodzi. Namiary:
MARK Zakład Handlu Transportu i Spedycji, Marek Karnikowski
ul. Aleksandrowska 131a, 91-224 Łódź
tel/fax: 042 655 81 26

Na haslo "IRON HORSE" mozna kupic oleje motocyklowe i smar do lancucha w dobrej cenie.
Oleje oczywiscie sa motocyklowe, dostosowane do sprzegla motocyklowego itd. itp.

Dostepne mazidła i ich promocyjne ceny:
1. Olej polsyntetyczny 10W40 (strona 3 ulotki, do tkórej link ponizej)
- 0,5 litra - 11,00 zł
- 1,0 litr - 23,00 zł

2. Olej mineralny do starszych maszyn 20W50 (strona 2 ulotki, do której link ponizej)
- 1,0 litr - 23,00 zł

3. Smar do lancucha, pojemnosc 250 ml ( (strona 12 ulotki, do tkórej link ponizej)
- 1 pucha - 15,00 zł

Opis materialow, o ktorych pisze znajdziecie w ulotce firmy Midland Oil:
http://www.oelbrack.ch/download/midland_motorcycle.pdf
oraz na stronie producenta:
http://www.oelbrack.ch/

Sprzedaz prowadzona jest raczej na miejscu. Jesli byliby chetni, to moge sie zabawic w punkt dystrybucyjny, tzn. zbieramy grupke chetnych, kaska do mnie na konto, dokonuje zbiorowo zakupu i rozsylam pocztą do zamawiajacych - no problem. W takim przypadku do ceny oleju dojdzie jakas drobna oplata na koszty Poczty i jakies pudelko, w ktore bede mogl to zapakowac do wysylki. Zarabiac na tym nie zamierzam, prowizji od sprzedazy tez nie mam, ale i nie chce dokladac do tego biznesu ;)
Oczywiscie mozna sie tez bezposrednio kontaktowac pod powyzszym namiarem ze sprzedawca i zalatwiac sprawy bezposrednio, tylko do razu zaznaczam, ze nie dogadywalem kwestii sprzedazy wysylkowej - raczej bezposrednio na miejscu.

Ze swoich danych i zeznań świadków wiem, ze czlowiek (Pan Marek Karlikowski) jest osobą uczciwa, nie ma tu zadnych przekretow i towar jest pewniak na 100%
- to informacja dla węszących wszędzie podstępy ;)

To tyle spamu :)
Zdrowko
KLOSZ
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Cytaty na dziś i jutro:
"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - ® KLOSZ ™
"To co widzisz to też jest patologia, tylko trochę inna niż Twoja..." - tez ® KLOSZ ™
Było: Pony 50, 2 x CBSF, FJR, Trampek, a jest GiejeS :)

Awatar użytkownika
watson
stary Seveniarz
Posty: 556
Rejestracja: 04 lis 2012, 11:10
Motocykl: SF, DL1000
Lokalizacja: Poznań

Re: Oleje silnikowe i smary do łańcucha MIDLAND - tanio :)

Postautor: watson » 30 mar 2013, 10:37

Gdzie jak gdzie, ale do Łodzi - przynajmniej motocyklem, bo przecież nie koleją - chyba wszyscy mają względnie blisko :)

Awatar użytkownika
KLOSZ
Mr. Kamizelka
Posty: 6173
Rejestracja: 07 sie 2007, 18:27
Motocykl: BuBu Er 1150 GiejeS
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Oleje silnikowe i smary do łańcucha MIDLAND - tanio :)

Postautor: KLOSZ » 30 mar 2013, 10:44

A to inna sprawa. Oczywiscie zapraszamy :) Przy okazji moze byc sposobność do jakiegos spotkania na Cole ;) :flacha:
Zdrowko
KLOSZ
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Cytaty na dziś i jutro:
"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - ® KLOSZ ™
"To co widzisz to też jest patologia, tylko trochę inna niż Twoja..." - tez ® KLOSZ ™
Było: Pony 50, 2 x CBSF, FJR, Trampek, a jest GiejeS :)

Awatar użytkownika
Leon
Seveniarz
Seveniarz
Posty: 234
Rejestracja: 17 cze 2012, 22:52
Motocykl: JHRC42
Lokalizacja: 51.89157, 19.63490

Re: Oleje silnikowe i smary do łańcucha MIDLAND - tanio :)

Postautor: Leon » 30 mar 2013, 11:26

Też zalałem Midlanda przed zimą, tyle że syntetyk (poprzedni właściciel stosował syntetyczny Yamalube). Jak zacznę śmigać dam znać jak się spisuje. W Olsztynie mają Midlandy w Olejotece na Wilczyńskiego.

Awatar użytkownika
zoombie
Senior
Senior
Posty: 102
Rejestracja: 17 lut 2012, 11:04
Motocykl: Honda CB 750 seven fifty
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Oleje silnikowe i smary do łańcucha MIDLAND - tanio :)

Postautor: zoombie » 03 kwie 2013, 21:31

Ja tam lyje motulka ale w drodze do lodzi i na koli mogę z chęcią potowarzyszyć. Będę jak wasz bodyguard :D :D :D


Wróć do „Części i akcesoria”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości