[sprzedam] - Prędkościmierz CB750F2 2001rok

Tom01
Posty: 9
Rejestracja: 12 sie 2010, 00:43
Motocykl: CB750F2
Lokalizacja: Białystok

[sprzedam] - Prędkościmierz CB750F2 2001rok

Postautor: Tom01 » 31 sie 2010, 15:39

Sprzedam prędkościomierz do CB 750F2 Seven Fifty. Wersja UK, cyferblat w milach i mniejszymi cyferkami kilometrach. Uszkodzona sekcja licznika dziennego, urwana ośka. Wszystkie pozostałe elementy są oraz elementy do zamocowania uszkodzonej sekcji. Uszkodzenie jest dziełem jakiegoś mechanika-kowala który chyba nie wiedział jak zdemontować pokrętło kasownika licznika dziennego i ułamał jego ośkę. Jeśli ktoś ma inny uszkodzony prędkościomierz, lub dorobi ośkę, można to poskładać i będzie działać normalnie. Licznik pochodzi z powypadkowego F2 model RC42 z roku 2001 z przebiegiem zaledwie 10 tys mil. Widziałem ten motocykl, przebieg był najprawdopodobniej oryginalny. Zdjęcie zrobię do jutra i wstawię na Allegro. Sekcja licznika działa i jeśli ktoś ma ochotę zamontować tak jak jest, to będzie działał prędkościomierz i licznik ale bez dziennego. Szukałem do swojego, gdzie miałem uszkodzone zegary i traf chciał, że znalazłem jednocześnie 2 szt na Ebay, więc jeden idzie pod młotek. Cena okazjonalna 280 zł, biorąc pod uwagę rzadkość tego elementu.


Obrazek

Obrazek

Wróć do „Części i akcesoria”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości