Montaż bagażnika

Serwisówki, mechanika, technika, akcesoria - czyli wszystko związane z sevenką w warsztacie
Peterus
Junior
Junior
Posty: 41
Rejestracja: 11 mar 2017, 22:12
Motocykl: Honda CB 750
Lokalizacja: Kraków

Montaż bagażnika

Postautor: Peterus » 04 paź 2019, 20:34

Wszedłem w posiadanie bagażnika jak na zdjęciu, ma do sevenki pasować ponoć. Niestety bagażnik jest bez śrub. Czego mi trzeba, żeby to ustrojstwo zamontować? ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
krzemo
Seveniarz
Seveniarz
Posty: 206
Rejestracja: 11 lis 2018, 11:57
Motocykl: CB 750 Nighthawk 1991 (RC38)
Lokalizacja: Legionowo

Re: Montaż bagażnika

Postautor: krzemo » 04 paź 2019, 23:21

A przypadkiem nie pasują śruby które już są np. od amortyzatorów i od zadupka. Najlepiej ściągnij siedzenie i go przyłóż wtedy będziesz wiedział

Awatar użytkownika
Hondafan
stary Seveniarz
Posty: 254
Rejestracja: 20 lip 2017, 13:21
Motocykl: CB 750 SF
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Montaż bagażnika

Postautor: Hondafan » 05 paź 2019, 15:40

wydaje mi się, że mam bardzo podobny jeśli nie identyczny tylko, że chrom...idę sprawdzić jak to wygląda u mnie...aby montować na nim system Monokey potrzebujesz adapterów (dwa grzybki, cztery gumki i zapięcie plus śruby najlepiej wzmacniane - zwykła mi się jedna urwała), otwory są już przygotowane :)
dobra sprawdziłem, zamocujesz go dłuższymi śrubami do otworów tylnego uchwytu...ja do tych płaskowników mam wypuszczone kierunki aby kufry ich nie zasłaniały...
Klasyczny TS i :calus_dupa:

Peterus
Junior
Junior
Posty: 41
Rejestracja: 11 mar 2017, 22:12
Motocykl: Honda CB 750
Lokalizacja: Kraków

Re: Montaż bagażnika

Postautor: Peterus » 06 paź 2019, 22:26

No i okazało się, że sprzedano mi bagażnik do jakiegoś innego modelu - jest za szeroki i rozstaw śrub również za duży, więc odsyłam. Smutek ogólnie, bo już kufer upatrzony miałem i w ogóle. Jakby ktoś chciał sprzedać, to chętnie kupię. Pozdrawiam i temat do zamknięcia.


Wróć do „Mechanika”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości