Nighthawk i 2 gary :)

Serwisówki, mechanika, technika, akcesoria - czyli wszystko związane z sevenką w warsztacie
kamcza0
Posty: 8
Rejestracja: 17 maja 2014, 19:20
Motocykl: cb750 nighthawk

Nighthawk i 2 gary :)

Postautor: kamcza0 » 19 maja 2014, 23:17

Witam!
Zakupiłem wymarzonego nighthawka wstawiłem do renomowanego serwisu po tygodniu powiedzieli że nie chcą :( ale po kolei:
Moja honda po zakupie chodziła na trzy gary stwierdziłem że trzeba wyregulować gaźniki wstawiłem do serwisu, w serwisie powiedzieli że wyregulowali sprawdzili kompresje (podobno ma) oraz sprawdzili "płytki zaworowe", które ku ich zaskoczeniu okazały się samoregulatorami :sciana: . Motocykl jak nie chodził dobrze tak nie chodzi. Czasem łapie na trzy gary ciekawostką jest to że dostaje prawdziwego kopa dopiero wtedy gdy kończy mu się paliwo. Nie mam pojęcia co to może być jednak w warsztacie powiedzieli że mam kupić gaźniki od rozbitego sevena i będzie śmigać. I tak sobie myśle że chyba im wierze jednak jak wiadomo kierowcy seven fifty to najlepsi kierowcy na świecie i rozbitych sevenek czy chociażby innych na części jest niewiele a praktycznie wcale nie mogę znaleźć :(. i tu pojawiają się moje pytania:
1. co o tym wszystkim myślą starzy wyjadacze?
2.gdzie mógłbym dostać używane gaźniki do tego silnika?
3.może od innego typu gaźniki by pasowały ?
:blaga: Proszę o wyrozumiałość jako że nie jestem jeszcze obeznany i przepraszam że od razu na forum tak z grubej rury :)

Awatar użytkownika
Hyde
stary Seveniarz
Posty: 1017
Rejestracja: 19 sty 2012, 17:07
Motocykl: Honda Seven Fifty (2001)
Lokalizacja: Mikołów

Re: Nighthawk i 2 gary :)

Postautor: Hyde » 20 maja 2014, 08:18

Ja tez nie jestem mechaniorem pierwsza klasa ale chyba najlepiej kupić zestaw naprawczy do gaźniorów, poregulować itp. powinno wyść taniej bo przy zakupie uzywaek może się okazać że i tak zestaw trza kupić.

Znalazłem coś takiego

http://www.moto-akcesoria.pl/zestaw-nap ... 00,p,16581

kamcza0
Posty: 8
Rejestracja: 17 maja 2014, 19:20
Motocykl: cb750 nighthawk

Re: Nighthawk i 2 gary :)

Postautor: kamcza0 » 20 maja 2014, 17:36

dzięki jak zamówię i założę to dam znać mam nadzieje że coś da

kamcza0
Posty: 8
Rejestracja: 17 maja 2014, 19:20
Motocykl: cb750 nighthawk

Re: Nighthawk i 2 gary :)

Postautor: kamcza0 » 08 cze 2014, 22:19

Zamówiłem czekania było długo za to obsługa miła za kilka uszczelek troche drogo ale ok :) To jednak nie pomogło ;( rozwiązaniem problemu okazał się kranik :) wężyk od podciśnienia poprzedniemu właścicielowi przeszkadzał i usunął go całkowicie :) podłączyłem chodzi jak marzenie także do zobaczenia na drodze :_)

Awatar użytkownika
Hyde
stary Seveniarz
Posty: 1017
Rejestracja: 19 sty 2012, 17:07
Motocykl: Honda Seven Fifty (2001)
Lokalizacja: Mikołów

Re: Nighthawk i 2 gary :)

Postautor: Hyde » 10 cze 2014, 20:13

No to gościu wykazał się totalna głupotą, po za tym sorki że wprowadziłem w błąd ale mogła być to jedna z przyczyn, jak to się mówi człowiek uczy się na błędach do zobaczenia na szosie, po za tym skąd jesteś?

kamcza0
Posty: 8
Rejestracja: 17 maja 2014, 19:20
Motocykl: cb750 nighthawk

Re: Nighthawk i 2 gary :)

Postautor: kamcza0 » 15 cze 2014, 22:44

z okolic Torunia :)


Wróć do „Mechanika”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości