Kufry

Serwisówki, mechanika, technika, akcesoria - czyli wszystko związane z sevenką w warsztacie
Awatar użytkownika
sfider
Beniamin
Beniamin
Posty: 57
Rejestracja: 12 kwie 2019, 17:00
Motocykl: Honda CB750 SF '98
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kufry

Postautor: sfider » 18 kwie 2019, 16:24

Trochę odkopuję temat. Dowiadywałem się w sklepie moto-center.pl o stelaż H&B do SF (http://moto-center.pl/honda/883-honda-c ... zarne.html) i okazuje się, że nie ma nawet u producenta w magazynach. Gostek ze sklepu nie był w stanie powiedzieć, kiedy się coś pojawi.

Awatar użytkownika
bogd74
stary Seveniarz
Posty: 1328
Rejestracja: 07 sie 2017, 15:41
Motocykl: Honda CB 750 NH RC38 i SF RC42
Lokalizacja: Rybnik/Wodzisław Śląski

Re: Kufry

Postautor: bogd74 » 19 kwie 2019, 04:59

Może juz wcale....

artmac
Posty: 2
Rejestracja: 07 kwie 2019, 15:41
Motocykl: CB 750
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kufry

Postautor: artmac » 20 kwie 2019, 19:40

Ze stelażem pod boczne kufry będzie ciężko. Jak sam szukałem najpierw wyczerpałem możliwości lokalnych dystrybutorów, potem rozważałem nawet zakup z UK, niestety tam nowych też już nie mieli. Ostatecznie skończyło się na skompletowaniu używanego WingRacka z mocowaniami do sevenki, zajęło mi to jedynie rok sprawdzania portali z ogłoszeniami :?

Awatar użytkownika
bogd74
stary Seveniarz
Posty: 1328
Rejestracja: 07 sie 2017, 15:41
Motocykl: Honda CB 750 NH RC38 i SF RC42
Lokalizacja: Rybnik/Wodzisław Śląski

Re: Kufry

Postautor: bogd74 » 21 kwie 2019, 16:35


dhpasta
Junior
Junior
Posty: 13
Rejestracja: 02 sie 2018, 20:27
Motocykl: Seven Fifty z 1992 r.
Lokalizacja: Kalisz

Re: Kufry

Postautor: dhpasta » 08 maja 2019, 14:55

Również pozwolę sobie odkopać temat.
Czy mógłbym też poprosić o fotki stelaża z wymiarami? Z boku, najbardziej interesuje mnie wymiar tego "prostokąta" w który wchodzą mocowania kufra.
graphia76 watson

Awatar użytkownika
sfider
Beniamin
Beniamin
Posty: 57
Rejestracja: 12 kwie 2019, 17:00
Motocykl: Honda CB750 SF '98
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kufry

Postautor: sfider » 30 maja 2019, 23:44

Bogdan, po długich przemyśleniach i poszukiwaniach jednak zakupiłem stelaż od Zbyszka, jak się okazało dość aktywnego członka forum swego czasu :) Do tego mam stelaż centralny Givi z płytą Monokey i kuferek Givi Trekker 46l (czarny) z oparciem. Mam tylko nadzieję, że to wszystko razem się bez większych problemów zamontuje na moto. Kufry boczne 33l do zestawu będę kupował jak się będzie jakaś dłuższa wyprawa zbliżać ;)

szopeno69
Posty: 6
Rejestracja: 20 lis 2015, 23:35
Motocykl: cb seven fifty, simson awo1958

Re: Kufry

Postautor: szopeno69 » 11 lip 2019, 15:37

Ja jestem z Bełchatowa koleś mi robił stelaz na zamówienie pod centralny i boczne koszt 600zl. Kumpel ze sklepu motocyklowego miał namiar do tego musiałem dokupić grzybki kosz ok 150 zł

Calin667
Posty: 4
Rejestracja: 05 lip 2020, 06:47
Motocykl: Honda CB750 seven fifty 1998
Lokalizacja: Creteil

Re: Kufry / dziwne stelaże

Postautor: Calin667 » 16 lip 2020, 11:43

Przepraszam że odkopuje i po lupce wiem że było wielokrotnie wałkowane, jednakowoż nieznalazłem odpowiedzi na moje wątpliwości.

Pod zadupkiem w mojej sevence są takie dwa małe pałąki które są dużo zgrabniejsze od tych rusztowań które widziałem na forum, pytanie brzmi czy są jakieś kufry, sakwy które można było by na tym zamontować i nie będą dyndały i obijały sìę o koło i elementy moto? Czy poprostu jestem skazany na jeden z tych szafotów a to co mam pod zadupkiem służy tylko do mocowania rzeczy na siedzeniu pasażera?
Pytam bo wujek google też słabo rozwiązuje moją zagwostke.
Chwila nie uwagi i już dzień po zakupie Honda odgryzła mi kciuk :rock: :diabelek:

Krzan
Junior
Junior
Posty: 18
Rejestracja: 27 cze 2020, 14:06
Motocykl: Sf
Lokalizacja: Pruszcz Gdanski

Re: Kufry / dziwne stelaże

Postautor: Krzan » 09 sie 2020, 06:53

Przepraszam że odkopuje i po lupce wiem że było wielokrotnie wałkowane, jednakowoż nieznalazłem odpowiedzi na moje wątpliwości.

Pod zadupkiem w mojej sevence są takie dwa małe pałąki które są dużo zgrabniejsze od tych rusztowań które widziałem na forum, pytanie brzmi czy są jakieś kufry, sakwy które można było by na tym zamontować i nie będą dyndały i obijały sìę o koło i elementy moto? Czy poprostu jestem skazany na jeden z tych szafotów a to co mam pod zadupkiem służy tylko do mocowania rzeczy na siedzeniu pasażera?
Pytam bo wujek google też słabo rozwiązuje moją zagwostke.
Hej ja zakupiłem parę tygodni temu OXFORD F1 55l ol445. Sprawują się idealnie, nie dyndają, przyczepione są jednym paskiem pod siodłem a kolejnymi dwoma nad siodłem są spięte. Zrobiłem z nimi ponad 1000km i nawet pasażerka nie marudziła. Zdjęcia mam za duże, jak coś to podaj maila to zobaczysz jak to się prezentuje.

Peterus
Junior
Junior
Posty: 41
Rejestracja: 11 mar 2017, 22:12
Motocykl: Honda CB 750
Lokalizacja: Kraków

Re: Kufry

Postautor: Peterus » 10 sie 2020, 10:43

Jak kupiłem swoją Sevenkę, to na tym pałąku pozostała resztka jakiegoś uchwytu na Stelaż, po profilu wnioskuję, że ów Stelaż był z rurek zrobiony. Szukałem po nazwie producenta, ale nie znalazłem niczego. Szukaj jednak, może znjadziesz.


Wróć do „Mechanika”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości