[sprzedam] - Hondę CB750KZ z 1977.r

ed750k
Posty: 8
Rejestracja: 05 lis 2010, 13:13
Motocykl: Honda CB750RC01
Lokalizacja: warszawa

[sprzedam] - Hondę CB750KZ z 1977.r

Postautor: ed750k » 05 lis 2010, 13:33

Witam sprzedam Hondę CB750KZ z 1977.r moto jest do ukończenia ( silnik DOHC) Motocykl jest w 100% oryginalny po całkowitej renowacji i remoncie . Posiadam dokumentacje fotograficzną wszystkich prac jakie były wykonywane , śrubka po śrubce od chwili kupna aż po dzień dzisiejszy . Silnik jest całkowicie rozebrany pomierzone wszystkie elementy i zapieczętowany .
Z CB spędziłem ostatnie 3 lata życia poświęciłem jej masę godzin pracy i ogromną fortunę która została w nią wsadzona Robiłem ją pod stan fabryczny , wizualnie i technicznie . Niestety zmieniam miejsce zamieszkania i nie zabiorę jej ze sobą .
Motocykl sprzedaje tylko w całości+ dokumentacja i fabryczny manual z fiszkami hondy . Na wszystkie pytania odpowiem telefonicznie odnośnie histori motocykla , poprzednich właścicieli , i jego stanu technicznego nawet z przed 7 lat .

Cena to 4000 zł Dodam tylko że sam lakier na motocyklu kosztował 5tysa. Cena nie podlega negocjacji . nie mam zamiaru też się zamieniać .

Tel 504-686-417. Piotr

Awatar użytkownika
jaqbik
zbokus maximus
Posty: 866
Rejestracja: 20 lip 2005, 12:39
Motocykl: GQO K1200R
Lokalizacja: Poznań

Re: Sprzedam

Postautor: jaqbik » 05 lis 2010, 15:14

Teraz, teraz jak mam pustki w portfelu :sciana:

Eeech szkoda...
"Kiedy czuję pęd powietrza
i w kolejny zakręt składam się..."

Awatar użytkownika
KLOSZ
Mr. Kamizelka
Posty: 6173
Rejestracja: 07 sie 2007, 18:27
Motocykl: BuBu Er 1150 GiejeS
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [sprzedam] - Hondę CB750KZ z 1977.r

Postautor: KLOSZ » 05 lis 2010, 22:44

Echhhh, zeby jeszcze ktos czytal zasady ogloszen i sie wital w powitalni... ;)
Zdrowko
KLOSZ
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Cytaty na dziś i jutro:
"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - ® KLOSZ ™
"To co widzisz to też jest patologia, tylko trochę inna niż Twoja..." - tez ® KLOSZ ™
Było: Pony 50, 2 x CBSF, FJR, Trampek, a jest GiejeS :)

Awatar użytkownika
oster
Nocny Jastrząb
Posty: 1804
Rejestracja: 18 lut 2005, 17:10
Motocykl: ex NH,XJR,CB1300,Hornet,XJR,HH
Lokalizacja: Warszawa

Re: [sprzedam] - Hondę CB750KZ z 1977.r

Postautor: oster » 05 lis 2010, 23:59

Czesc Piotr! Jesli podejmiesz się złożenia motocykla kupię go
"miłość wszystko zwycięży, szczególnie miłość do pieniędzy"

Roberto

Re: [sprzedam] - Hondę CB750KZ z 1977.r

Postautor: Roberto » 07 lis 2010, 08:39

Kloszu nie bąź takim formalistą, motocykl fajny sprawa pilna to nie miał czasu na pierdoły.

Awatar użytkownika
KLOSZ
Mr. Kamizelka
Posty: 6173
Rejestracja: 07 sie 2007, 18:27
Motocykl: BuBu Er 1150 GiejeS
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [sprzedam] - Hondę CB750KZ z 1977.r

Postautor: KLOSZ » 07 lis 2010, 09:16

Juz pal licho to powitanie, ale poprawiania tytulow watkow w Ogloszeniach mam dosc i tu jestem bezwzgledny... ;)
Zdrowko
KLOSZ
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Cytaty na dziś i jutro:
"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - ® KLOSZ ™
"To co widzisz to też jest patologia, tylko trochę inna niż Twoja..." - tez ® KLOSZ ™
Było: Pony 50, 2 x CBSF, FJR, Trampek, a jest GiejeS :)

ed750k
Posty: 8
Rejestracja: 05 lis 2010, 13:13
Motocykl: Honda CB750RC01
Lokalizacja: warszawa

Re: [sprzedam] - Hondę CB750KZ z 1977.r

Postautor: ed750k » 07 lis 2010, 13:29

Witam, sorry za niedoczytanie regulaminu , a raczej jego pominięcia , generalnie wasze forum przeglądam regularnie od kilku lat, ale wcześniej nie miałem powodów ani do rejstracji ani do wypowiadania się , teraz niestety muszę pozbyć się mojego miłości i utrapienia w jednym.
Dla jasności bo niedokładnie napisałem ogłoszenie motocykl nie działa , konkretnie wał, chodź to nie problem bo z niemiec ściągnie się na gwarancji za 300zl z korbowodami . Dla zainteresowanych mogę sporządzić listę wszystkich części silnika z dokładnymi pomiarami , wartościami granicznymi i wyceną naprawy . można to zrobić na 2 sposoby kupic następny silnik a ten rozprzedać na części , a z tym nie będzie problemu bo części do tego modelu to towar deficytowy , albo zrobić to tak jak zamierzałem wyzerować licznik i jeździć nowym 34 letnim motocyklem . Jutro może się zmobilizuje i napiszę artykuł a raczej opis tego co przeżyłem od momentu kupna CB ,+ kilka fotek .
Ewentualne pytania można pisać na GG 6523763 jeśli komuś szkoda na telefon , w Grudniu wyprowadzam się z miasta nie zamierzam składać motocykla na szybko jak tu padła jedna propozycja , tym bardziej ze załatwianie samych cześći to parę tygodni .


Wróć do „Motocykl”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości